DYone

Savininkas
 • Turinio skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  13

DYone last won the day on July 14

DYone turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

13 Gera

3 sekėjų

Apie DYone

 • Rank
  Konteris.LT Narys
 • Gimtadienis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

321 profilio peržiūros
 1. Tai ne klaida, tu bet kurį žaidėją turi teisę bet kada patikrint.
 2. Na su manim vis dar nesusisiekė, tai spėju projektus sumaišė
 3. Tu normaliai unban anketą užpildyk, nes dabar aš nieko nesuprantu, net kuris tavo banas. Temą rakinu.
 4. Sveiki, pristatau Jums Konteris.LT miniCSGO sistemą. Kur ją galima rasti? Paspaudus Mano CS:GO aukščiau parodytame paveiksliuke arba linku: http://konteris.lt/miniCSGO/index.php Toliau matysite tokį vaizdą jeigu esate neprisijungęs: Jūsų ID galite sužinoti parašę serveryje vieną iš šių komandų: /web !web .web, na o slaptažodis Jūsų serveryje naudojamas slaptažodis. Prisijungę matome tokį vaizdą: Taip pat bus galima peržiūrėti TOP15 žaidėjų pagal killus (rangą) Sistema dar bus tobulinama ir greitu metu turėtų būt papildomų naujovių :). Tikiuosi, jog visiem patiks. Gero žaidimo, DYone.
 5. Čia dėl taškų apsaugos, padidinsiu šiek tiek leidžiamą taškų kiekį, kurį galima turėt.
 6. rapiDh4x J sOn GAMINGYTO ;3 Ern @ Tamsta. kolega Edqa COIA.M si Prašau susisiekti su manim per steam, skype arba forume AŽ ir parašyti savo steamid.
 7. 2017 - 07 - 10 esami prižiūrėtojai Pgr. Prižiūrėtojai: kNg # t2d / vTk @! Prižiūrėtojai ir Prižiūrėtojos: G. iLy` Šiknė *SSRS*UzpisantisMAP Le0* kNg # k0reja * Starza JURBARKAS Nauji prižiūrėtojai (nuo 2017-07-10): rapiDh4x J sOn GAMINGYTO ;3 Ern @ Tamsta. si kolega Edqa COIA.M Atrankos į prižiūrėtojus užrakintos!!!
 8. Dirbu prie to, tačiau išlenda įvairiausių klaidų, tai kai sutvarkysiu, kad nesibugintų, bus paleista, bet iki to, teks palaukti.
 9. Nuimu baną.
 10. Baną nuimu, jei jis jam padarė ss ir ssd pabėgo tą vakarą jis jį banint ir turėjo tą vakarą, o dabar laukiam tada admino įrodymų, kad darė tuos ss .
 11. Labai mąstau iš tiesų šitą dalyką padaryt, nes tikrai neįsivaizduoja dauguma ką su ta sg daryt ir mėto bet kur ir bet kada. Laukiam daugiau nuomonių ar palikt sg vip menu ar išimti.
 12. Aš porą dainelių tau galiu paklausymui numest, nes privatus playlistas
 13. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: 3.Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: 4. Jūsų papildomas komentaras: Demo talpinami į www.zippyshare.com Nuotraukų failai talpinami į www.imgur.com
 14. 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Admin/Sukčiaus slapyvardis žaidime: 3. Jūsų kaltinimai šiam žmogui: 4. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]: Demo talpinami i www.zippyshare.com Nuotraukų failai talpinami į www.imgur.com