DYone

Savininkas
 • Turinio skaičius

  71
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  32

DYone last won the day on October 26

DYone turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

46 Puiki

Apie DYone

 • Rank
  Konteris.LT Patyręs
 • Gimtadienis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1372 profilio peržiūros
 1. Jei negrąžins, aš tiesiog atsekt galiu, kur tas knf vaikšto ir pnš, tai tiesiog ištrinsiu tą knf iš jo acc arba jis surinks tuos taškus, kuriuos pažadėjo. Arba tiesiog tegu Kesčiui permeta knf atgal, o tas nuspręs ar jam 57k grąžint ar apscamint, kaip jį mėgino.
 2. Nebanink G. jo. Radau aš kas čia toks, tegu gražina knf arba tiesiog aš jam nedėsiu privilegijų ir šiaip bus projekte kaip duchas žinomas už kurio įžeidinėjimą banai nebus duodami :).
 3. Realiai abu verti įspėjimų, vienas, nes mapus pakeitė tiesiog, o kitas nes free baną dėjo, po bano.
 4. Taigi cs 1.6 steamą dabar galite įsigyti už 90 euro centukų, paskubėkit ir nusipirkit ar nupirkit draugams :). http://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/
 5. Pasikeitė IP?
 6. Temą rakinu, apmokysim vitioką votą uždėt. Tikiuos cirkų nebekelsit šitų.
 7. nimba, [looser]a.sher, COIA.dievas tevas, Ugnine, dAy.dreAm;s Prašau susisiekti su manim per steam, skype arba forume AŽ ir parašyti savo steamid.
 8. Ir tą žmogų tik vakar vakare į forumą patvirtinau, tai pildys tikriausiai anketą :).
 9. Reiks padaryt manau
 10. Susisiek AŽ
 11. O tai tau labai trukdo aš nesuprantu?
 12. čia tau rodo nebūtinai jo skiną, nes kažkokiu būdu tau pasibugino, esmė tame, kad tik tavo ginklus turi ten rašyt, kai tu gyvas. Nes sistema nepritaikyta, kad rodyt kito žmogaus skinus spectinant jį.
 13. TOP10 nugalėtojai: COIA.Latron` zazas1 FwT^ kennySss k2t V.4z s3cr3t _ThunDer Hollie[$_$] RedMoon6 TOP10 prizai: TOP10 - 1 dėžė + 1 raktas joms atidaryt. TOP9 - 2 dėžės + 2 raktai joms atidaryt. TOP8 - 3 dėžės + 3 raktai joms atidaryt. TOP7 - 4 dėžės + 4 raktai joms atidaryt. TOP6 - 5 dėžės + 5 raktai joms atidaryt. TOP5 - 6 dėžės + 6 raktai joms atidaryt. TOP4 - 7 dėžės + 7 raktai joms atidaryt. TOP3 - 8 dėžės + 8 raktai joms atidaryt. TOP2 - 9 dėžės + 9 raktai joms atidaryt. TOP1 - CS 1.6 STEAM + 10 dėžių + 10 raktų. *prizai sudėlioti 2017-10-15 ryte Dėl steam gifto susisiek su manim Latron
 14. Nebus padidintas, nes geresnius skinus jei ką iš kontraktų galėsit gaut.