DYone

Savininkas
 • Turinio skaičius

  66
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  32

Everything posted by DYone

 1. Pasikeitė IP?
 2. Temą rakinu, apmokysim vitioką votą uždėt. Tikiuos cirkų nebekelsit šitų.
 3. nimba, [looser]a.sher, COIA.dievas tevas, Ugnine, dAy.dreAm;s Prašau susisiekti su manim per steam, skype arba forume AŽ ir parašyti savo steamid.
 4. Atranka į Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojus Dėmesio: Jeigu tema atrakina, o anketų vos kelios, savininkai turi teisę, neišrinkti iš kelių anketų prižiūrėtojų. Temos rakinamos, tik tada, kai serveris turi pakankamai prižiūrėtojų. Privalumai: Daugiau, nei 18 metų. Didelė administravimo patirtis. Draugiškas bendravimas su žaidėjais bei administracija. Legalus žaidėjas. Anketos pavyzdys: Jūsų tikras vardas? Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? Jūsų amžius? Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. Skype? Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. Ar žinote visas serverio taisykles? Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Apie save(keliais sakiniais). Anketos bus tikrinamos Savininko pasitarus su Pgr. Prižiūrėtojais, po kiekviena anketa bus rašoma Priimtas, Atmestas arba Test. Visi anketos punktai turi būti atsakyti bei prašomą informaciją pateikti tiksliai, kitu atveju nebus skaitoma anketa. Test - žaidėjas priimamas į prižiūrėtojus dviem savaitėm ir po jų sprendžiama ar palikti prižiūrėtoją ar ne.
 5. Ir tą žmogų tik vakar vakare į forumą patvirtinau, tai pildys tikriausiai anketą :).
 6. Reiks padaryt manau
 7. Susisiek AŽ
 8. O tai tau labai trukdo aš nesuprantu?
 9. čia tau rodo nebūtinai jo skiną, nes kažkokiu būdu tau pasibugino, esmė tame, kad tik tavo ginklus turi ten rašyt, kai tu gyvas. Nes sistema nepritaikyta, kad rodyt kito žmogaus skinus spectinant jį.
 10. TOP10 nugalėtojai: COIA.Latron` zazas1 FwT^ kennySss k2t V.4z s3cr3t _ThunDer Hollie[$_$] RedMoon6 TOP10 prizai: TOP10 - 1 dėžė + 1 raktas joms atidaryt. TOP9 - 2 dėžės + 2 raktai joms atidaryt. TOP8 - 3 dėžės + 3 raktai joms atidaryt. TOP7 - 4 dėžės + 4 raktai joms atidaryt. TOP6 - 5 dėžės + 5 raktai joms atidaryt. TOP5 - 6 dėžės + 6 raktai joms atidaryt. TOP4 - 7 dėžės + 7 raktai joms atidaryt. TOP3 - 8 dėžės + 8 raktai joms atidaryt. TOP2 - 9 dėžės + 9 raktai joms atidaryt. TOP1 - CS 1.6 STEAM + 10 dėžių + 10 raktų. *prizai sudėlioti 2017-10-15 ryte Dėl steam gifto susisiek su manim Latron
 11. Sveiki Konteris.LT projekto žaidėjai, Taigi pagaliau atėjo Jūsų visų ilgai lauktas restartas! Jį darysim šeštadienį t.y. 2017-10-14 ryte arba apie pietus. Bus keičiami visi skinai, atnaujinti taškai, nužudymai, rangai ir t.t. Trumpa informacija apie restartą: 1. Kaip ir kiekvieną restartą seni, aktyvūs ir pastovūs žaidėjai gaus starto bonusą, tai bus taškai, gal dėžės, gal raktai, o gal ir viskas kartu, bet tai priklausys nuo Jūsų aktyvumo mūsų projekte. 2. Atėjus restarto dienai, bus išdalinta TOP10 prizai nuo dabar aktyviausiams žaidėjams, bet apie tai šiek tiek žemiau aprašysiu. 3. Pagaliau ilgai laukti kontraktai! Taip, pagaliau jie bus serveryje ir galėsite lengviau nenaudojamus skinus pakeisti geresniais! 4. Prižiūrėtojai! Taigi bus renkami keli nauji prižiūrėtojai bei šalinami neaktyvūs. 5. Sekantis restartas vėl planuojamas +- po pusės metų, na gal vieną kitą skiną pakeisim, jei labai kurie nepatiks Jums ir tų pusės metų bėgyje, bet pilno restarto vėl reiks laukt. Iš tiesų net nežinau ar tai gerai, bet manau, jog tai projekto pliusas, jog nedaromi restartai dažnai, nes nedalinu skinų, nepardavinėjų jų ir gal Jums įdomiau žaist dėl to, nes nesusirenkat visų skinų per savaitę ar mėnesį kaip kituose projektuose ir kur daromi restartai kas savaitę ar mėnesį. 6. Šiek tiek perrašytas modas. Iš esmės pakeitimų nepastebėsit visualiai, tačiau buvo optimizuotas kodas bei tvarkomi serveriai dėl seniau buvusių lagų, tai kokybė žaidimo turėtų pagerėti. 7. Bus pridėta daugiau mapų, bet siūlykite forume, kokių norit naujų mapų. TOP10 eventas: Nuo 2017-10-11 iki 2017-10-14 duomenų bazėj bus fiksuojamas žaidėjų aktyvumas, nužudymai (nuo nulio). Kai ateis restartas aktyviausiams žaidėjams bus išdalinti prizai. TOP10 prizai: TOP10 - 1 dėžės + 1 raktai joms atidaryt. TOP9 - 2 dėžės + 2 raktai joms atidaryt. TOP8 - 3 dėžės + 3 raktai joms atidaryt. TOP7 - 4 dėžės + 4 raktai joms atidaryt. TOP6 - 5 dėžės + 5 raktai joms atidaryt. TOP5 - 6 dėžės + 6 raktai joms atidaryt. TOP4 - 7 dėžės + 7 raktai joms atidaryt. TOP3 - 8 dėžės + 8 raktai joms atidaryt. TOP2 - 9 dėžės + 9 raktai joms atidaryt. TOP1 - CS 1.6 STEAM + 10 dėžių + 10 raktų po restarto *Prie visų vietų dar bus pridėta ir kažkiek taškų, jei daug žaidėjų dalyvaus šiame evente. Kaip užsiregistruot TOP10 evente: Tiesiog turite žaist mūsų serveryje užsiregistravus nicką, o tie kurie jau registruoti yra ir turi savo acc serve, tai tiesiog reikia su savo acc žaisti ir tiek. Dėl pirktų taškų SMS'ais: Visus pirktus taškus galėsite dar kartą pasiimti su /ptaskai komanda, t.y jei iki restarto pirksit taškus ar jau pirkote, juos galėsite dar vieną kartą atsiimti ir jais naudotis. Gero žaidimo Jums linki, Konteris.LT administracija
 12. Nebus padidintas, nes geresnius skinus jei ką iš kontraktų galėsit gaut.
 13. Random. Jei W dedi gausi B random ir pnš
 14. Kas čia per nesąmonė ta skinų keitykla?
 15. tai tu jai į pm parašyk duomenis ir tiek gi
 16. Atbanintas.
 17. Apie kontraktus vėliau pakursiu atskirą temą, bet bus taip: Apie kontraktus vėliau pakursiu atskirą temą, bet bus taip: 15[ W ] -> 1[ B ] + 500 taškų kainuoja nusipirkt kontraktą 10[ B ] -> 1[ R ] + 1000 taškų kainuoja nusipirkt kontraktą 5[ R ] -> 1[ KNIFE ] + 10000 taškų kainuoja nusipirkt kontraktą + miniCSGO sistemoj bus galima peržiūrėt daromus arba jau sudarytus kontraktus ir kas iš jų buvo gauta.
 18. Restartas bus vėliausiai šeštadienį (ryte/dieną) apsitarsim ryt su pgr. prižiūrėtojais ir pilną info parašysiu + kokie prizai laukia aktyvių žaidėjų.
 19. Aš vitiokui pasakiau, kad šį savaitgalį pradėsiu ruošt servą restartui t.y 7, 8 dieną pradėsiu, man ir G. padėjo dar, bet čia ne 10min darbas kaip publike kur rr statsus padarai ir tipo jau rr. Nežinau kodėl vitiokas visiem prikalbėjo, kad tikrai va šitą savaitgalį bus rr + aš veiklos gyvenime ir studijose turiu ką daryt, nes toks jausmas, kad dabar man šitas projektas ir jūsų norimas restartas turi būt nr 1 mano gyvenimo sąraše. Būtų nebuvę tų problemų su lagais, gal ir būčiau spėjęs padaryt per šį savaitgalį ir praeitą, tačiau sedėjau ir tvarkiau servą, kad jums nelagintų per naktis pirma, o tik tada apie rr mąstau jau.
 20. Esmė tokia, kad sako, tiesą, jog tai ne koks mix ar turnyras, čia tokie dalykai, kaip rushai net neegzistuoja, slay galima tik tuo atveju, jei žmogus afk yra arba campina su c4 ir neišmeta c4 komandos nariams. O toliau yra duotas laikas, tai tu tą minutę jei nori, gali tam respe ir sedėt, nes kaip visi ir žino, tai ct visada pushina, o ne site sėdi ir nelaukia, kol t rushins. Išvada tokia, kad jei slay tuos, kurie campina už t, tai gal reik pradėt dar slay tuos, kurie rushina už ct? Tik pamąstymui.
 21. tai duoda tik he ir 2fb, sg išimta, nes bet kur mesdavo, o kam reik, tas nusiperka sg
 22. Esmė tame, kad buvo seniau ir tų famų [r] ir galilų [r] ir scoutų[r] ir pnš, bet tiesiog visi vistiek tik emkių, ak, awp, knife, dgl skinus perka
 23. Ką gauna steamai, tai tik vip meniu realiai, o ką gauna pirktiniai vip t.y daugiau taškų, mažiau roundų iki rakto ir panašius pliusus, ko negauna steam vipai
 24. Ta prasme vip statusas tik tiems žaidėjams, kurie remia projektą?
 25. 1, 3, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30 užimti