DYone

Savininkas
 • Turinio skaičius

  85
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  46

Everything posted by DYone

 1. Atranka į Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojus Dėmesio: Jeigu tema atrakina, o anketų vos kelios, savininkai turi teisę, neišrinkti iš kelių anketų prižiūrėtojų. Temos rakinamos, tik tada, kai serveris turi pakankamai prižiūrėtojų. Privalumai: Daugiau, nei 18 metų. Didelė administravimo patirtis. Draugiškas bendravimas su žaidėjais bei administracija. Legalus žaidėjas. Anketos pavyzdys: Jūsų tikras vardas? Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? Jūsų amžius? Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. Skype? Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. Ar žinote visas serverio taisykles? Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Apie save(keliais sakiniais). Anketos bus tikrinamos Savininko pasitarus su Pgr. Prižiūrėtojais, po kiekviena anketa bus rašoma Priimtas, Atmestas arba Test. Visi anketos punktai turi būti atsakyti bei prašomą informaciją pateikti tiksliai, kitu atveju nebus skaitoma anketa. Test - žaidėjas priimamas į prižiūrėtojus dviem savaitėm ir po jų sprendžiama ar palikti prižiūrėtoją ar ne.
 2. Turėtų įleist dabar
 3. Bus kai sutvarkysiu normaliai kontraktus ir webo dalį.
 4. Nuimtos privilegijos, dabar tiesiog liko jam vipas su viena admino raide, už kurią raktus taškus gaus kaip adminas, tačiau negalės naudotis admin meniu.
 5. banas sutrumpintas iki 30min už įžeidinėjimus, nes kišais kur nereikėjo :).
 6. nuimta
 7. Tau banas nuimtas, laukiam kitų demo, jei pasitvirtins, kad visi 3 free banai, pašalinsiu adminą.
 8. Gal tryse tuo pačiu ip jungiates?
 9. atsipisi ir duodi peilį, nes pasiimsiu kitaip.
 10. http://www119.zippyshare.com/v/jch5hN2K/file.html
 11. Tegu visa komanda čia kelia
 12. Tokiem kaip jums, šio projekto durys uždarytos be galimybės sugrįžt už visus tuos scam :).
 13. ^RedBull^ , bluee, ponas, cyka, Kaledu Senelis, O.Nuo Iki, Alan Walker, Alan Waters, Yvee*RedBull, 1 Suvis, Nirdie :), Cyta, KaleduSeneliss nickai pašalinti už scam bei uždėti ban dviem žaidėjam, kurių nickai čia išvardinti :).
 14. Tomukas kokiam projekte buvo tokia problema :)?
 15. Taigi cs 1.6 steamą dabar galite įsigyti už 90 euro centukų, paskubėkit ir nusipirkit ar nupirkit draugams :). http://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/
 16. Jei negrąžins, aš tiesiog atsekt galiu, kur tas knf vaikšto ir pnš, tai tiesiog ištrinsiu tą knf iš jo acc arba jis surinks tuos taškus, kuriuos pažadėjo. Arba tiesiog tegu Kesčiui permeta knf atgal, o tas nuspręs ar jam 57k grąžint ar apscamint, kaip jį mėgino.
 17. Nebanink G. jo. Radau aš kas čia toks, tegu gražina knf arba tiesiog aš jam nedėsiu privilegijų ir šiaip bus projekte kaip duchas žinomas už kurio įžeidinėjimą banai nebus duodami :).
 18. Realiai abu verti įspėjimų, vienas, nes mapus pakeitė tiesiog, o kitas nes free baną dėjo, po bano.
 19. Pasikeitė IP?
 20. Temą rakinu, apmokysim vitioką votą uždėt. Tikiuos cirkų nebekelsit šitų.
 21. nimba, [looser]a.sher, COIA.dievas tevas, Ugnine, dAy.dreAm;s Prašau susisiekti su manim per steam, skype arba forume AŽ ir parašyti savo steamid.
 22. Ir tą žmogų tik vakar vakare į forumą patvirtinau, tai pildys tikriausiai anketą :).
 23. Reiks padaryt manau
 24. Susisiek AŽ