GAMINGYTO

Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  12

GAMINGYTO last won the day on September 13

GAMINGYTO turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

24 Puiki

6 sekėjų

Apie GAMINGYTO

 • Rank
  Konteris.LT Patyręs
 • Gimtadienis 1998.07.08

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

523 profilio peržiūros
 1. Rapidai dar į kelnes darydavai tais laikais, nesupranti esmės tais laikais ir buvo esmė pasirodyt kas kokį mandresnį nicką užsimes - kaip grajus taip vis kitas nickas
 2. GAMINGYTO, 29
 3. userconfig.cfg prasivalyk o taisyklės visiem vienodos
 4. Vargšai jūs vargšai, neatsibosta po viena nuotrauką talpint? Yra tokios svetainės kaip imgur.com , kur gali visas fotkes iškart sumest
 5. Įsijunk savo demo failą ir atsisuk patį galą prieš tau uždedant baną. Žiūrint demo matysis ar tau darė administratorius ss, ar nedarė.
 6. Nuotraukos turetu but su map pavadinimu kuriame gavai ban. Pasiziurek gal yra uzdeta varnele Hidden Files, nusiimk ja
 7. Neišpasakytas gerumas pas žmogų
 8. Nu joo, tu čia toks turtingas serve esi, kad tik tau ir daryt tokius event O jei galvoji, kad DYone tau duos, tai jau nebesapnuok
 9. 2v2 turnyrą laimi komanda DoubleT! Pasveikiname juos Žinoma ačiū ir komandai 1TAP už gražų žaidimą ir pasispardymą finale, buvo smagu žiūrėt! Dėl prizų susisieksiu kai sužais dvi komandos dėl 3-4 vietos.
 10. Nu ką, liko visai nedaug, pagaliau artėjame prie finišo.. Dėl 3-4 vietos susikaus - ChYtERiuGhos vs Closer Finalininkai - 1TAP vs DoubleT Sėkmės!
 11. Kam laukt savaitę jeigu gali paremt projektą?
 12. Komanda ukininkai atsisako žaisti, dx tag pakeis juos.
 13. Komanda ultra braukiama iš pagrindinės sudėties, kadangi žinių iš jų 0, kaip atsarginiai vietoj jų žais Closer komanda.
 14. Registracija baigta, tema bus užrakinama. NON-STEAM KOMANDŲ DĖMESIUI! Visiem į skype buvo išsiųsti pakvietimai ir sukurta turnyro grupė. Tolimesnes naujienas postinsiu tam pačiam poste, sekite.
 15. 16 komandų užsiregistravo į turnyrą. Dar duodu šansą 4 komandoms būti atsarginėmis, pildom kol yra laiko! Nes tikrai bus tokių, kurie sakys "nebenorim" , "nebegalim", jau esu susidūręs su šia situacija.. Su atsarginių komandų kapitonais bus susiekta jeigu jūsų prireiks, tad sekite naujienas ir laukite žinių.