rapiDh4x

Narys
 • Turinio skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  3

Everything posted by rapiDh4x

 1. 13
 2. Su non'u pasikurti kodus? Dar taip įmanoma, net aš pažengęs "čheateris" to nežinau.Bet visgi, kur tavo argumentai aš jū nematau.Ir tu sakai "o už ką gavo ban'a nelabai supranta" nu tai pasakyk jam už ką gavo ban'a ir žmogus išaiškins situacija nemanai? O dabar iš kiauro į pilną pilstai ir nieko nevyksta.
 3. O tai argumentuok kodėl tu jo nežadi užbanint.Žmogus gal net nežino ką tu čia kalbi, arba net galvoja kitaip negu tu.Be argumentų manau niekas net nevyksta,o čia turbūt net demo nežiurėjusi iškart rašai, "neatbaninsiu, nes pats žinai už ką" tai kaip čia taip gali būti? Žmogus per demo, 4 round'ai bėga šaudo/drožia miršta visus 4 roundus nieko nenušauna ir jis čheateris? Nemanau..
 4. Pats nesupratau už ką čia jam tas ban'as žmogus nekaltas per demo apsoliučiai nieko nenušovė, reakcija patyliu movemantas irgi kaip low player žaidėjo.Vienas ban'as pagal steamid rastas ir tas pats už sgs script, kuris nieko neprideda šaudyme, ar matant kvadratėlius.Wargods scans neradau, gal nedariai.Bet suvedus tavo ip adresa bei steamid nerado(bent man).Egle pati užsisėdus ir ant manęs buvai, ir dabar ant šito žmogelio nesuprantu tavęs.Aš irgi gi gavęs ban'a nuo antičheatinės tai pat buvau kodas tavo akyse, gal nebefantazuok ir leisk žmogui nekaltam žaisti?.
 5. Jei tau čia lemtingas šuvis, tai čia: čytai?
 6. xDDDDDDDDDDD taigi jis pats parase "shield: jokie cia cytai tsg, parase alias parase i konsole shield: ir padare ss
 7. zalgiris 80- basket 76
 8. aciux:) P.S kai sutiksi pew pew, jam duok ta falchion peili.Nes vistiek as cia nezaidziu:D
 9. Žalgiris 85- Brose 75
 10. 13
 11. 5x5 konteris.lt

  1. Komandos pavadinimas:forbidden 2. Komandos žaidėjai:semionoff,Gintarelisabrakadabra, Randommm, Extreme 3. STEAM (privalote pateikti steamcommunity nuorodas nors 1 komandos žaidėjo):http://steamcommunity.com/id/extrymazz/,http://steamcommunity.com/id/semionoff,http://steamcommunity.com/profiles/76561198158312372 http://steamcommunity.com/id/LohJibanij140 http://steamcommunity.com/profiles/76561197985813495/ , 4. Skype (žaidejų,kurie neturi steam): 5. Ar susipažinote su informacija bei taisyklėmis?:Taip
 12. Takada neprižiurėtojas jis turbūt pirktinis administratorius.
 13. Gavo ban'a, neįkėlė ss/demo gal užmiršo, gal kažkas neišeina.Bus čheateris įkels demo, peržiurėsim bus čheateris neatbaninsim, bus su patirtimi bei legalus žaidėjas atbaninsim kame problema? Yra prižiurėtojai ir yra admin'ai. Adminai neturi būtinai aktyviai banint čheaterius ar dar kažka jie nusiperka savo malonumui.(Mano nuomonė) Pamatiai čheaterį ar dar kažka sakyk prižiurėtojui, nes jis turi padaryti tvarką serveryje ir užbanint čheaterius.
 14. 13 rapiDh4x
 15. Pritariu.Jei nežino map'o vienas, antras žmogus iškarto pradeda rėkt į micrafona, aaa keičiam surašom rtv ir t.t, ir visi surašo nelabai įdomu.
 16. Kiekvienam klipe vis kiti nick'ai cia tavo frag'ai ar random paemiai sueditint?:D O seip , editas gan patiko , tik gal biski per greitai ten viskas
 17. rapiDH4x 5
 18. Visiškai pritariu tau, identiška situacija vakar Cs_Maxe buvo, taikinukas prie galvos, į galva pataikai.Gal ir nenaudoja silent aim, bet tikrai naudoja triggeri ar kokius kitus .dll Jei atmazinsi, kad yra Anti-Cheatinė ir kodėl nebanino ji manes , kad ale aš turiu .dll tai paaiškinimas paprastas tu gali laisvai apeit AC, iššsamiau į pm paaiškinsiu. Nemanau kad turėtum būti atblokuotas.
 19. 1. Komandos pavadinimas:ukininkai 2. Komandos žaidėjai:zenDer, rapiDh4x 3. STEAM/NON-steam (jeigu steam, privalote pateikti steamcommunity nuorodas abiejų žaidėjų):steam, steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198085368224/ http://steamcommunity.com/profiles/76561197985813495/ 4. Komandos kapitono skype (jeigu komanda STEAMED, skype nerašykite): 5. Ar susipažinote su informacija bei taisyklėmis?:Taip
 20. dalyvausiu
 21. :)) khrystal

  ai , esu turėjas tokia situacija. su tuo "alias block" čia tiesiog, reiktų cs'a pasikeist ir viskas gerai, ss švarus tai ir su alias taip būtų, jei reiktų tos temos galėsiu į pm'a numest, nes nesinori viešint:d
 22. vTk sakė , kad atbanino tave gali eit žaist.
 23. SS nedariau, būsiu namie pažiūrėsiu kas kaip.Paskutinis momentas buvo labai įdomus, žmogus pafeikino kad lysi, o tu pradėjai šaudyt, bei tai pat visa map'a irgi nesamonęs šaudei, tai laukiu ir kitų prižiurėtojių nuomonės. Visur kaip ir normaliai, tik keista 1 dalykas.Visi fragai only hs, nebent 1, 2 buvo sudrozti.Ir 2 dalykas, paskutinis round'as, prieshas pafeikina, kad lys, o tu pradedi drozt? Gali paaiskint sita dalyka?. Kol kas , noriu kad kiti prižiurėtojai pažiūrėtu demo ir pasakytu nuomonę savo.
 24. Okey, unban.(vTk prašė parašyt)
 25. Where more screenshot?