vycka153

Narys
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  7

vycka153 last won the day on August 30 2017

vycka153 turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

7 Neutrali

Apie vycka153

 • Rank
  Konteris.LT Narys
 • Gimtadienis
 1. istrink userconfig ir config is cs kad isirasytu nauji nes man taip buvo kaip isimeciau sena userconfiga ir configa kur turejau cfg tai neileisdavo i serveri. pokol neistriniau senu.
 2. Jūsų tikras vardas? - Vytautas Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? - PozZ 'aS Jūsų amžius?- 23 metai. Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.- taip steamas, http://steamcommunity.com/profiles/76561198418961800 Skype?- vycka153 Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? - taip Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.- per 10 metu patirties zaidziant cs 1.6 esu buves daugumoi serveriu priziuretoju, pvz laikiux.lt ir panasiai, atskiriu gerai zaidzianti zaideja su patirtim negu zaideja zaidzianti su cytais ir naudojant neleistinas programas. Ar žinote visas serverio taisykles? - taip Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? - visaip , kaip nedirbu nuo 2 iki 6 valandu per diena, su pertraukom o kaip dirbu pora valandu i diena buna ivairiai plius minus. Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? - palaikyti tvarka ir drausme serverija ir suteikti zaidejams auksciausia kokybe tvarkoje ir drausmeja serveri priziurint. Apie save(keliais sakiniais).-draugiskas, bendraujantis, grieztas bet teisingas, su patirtimi ir rimtu poziuriu i atliekamas pareigas.
 3. 6 PozZ 'aS
 4. PozZ 'aS 30
 5. Jūsų tikras vardas? - Vytautas Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? - PozZ 'aS Jūsų amžius?- 23 metai. Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.- taip steamas, http://steamcommunity.com/profiles/76561198418961800 Skype?- vycka153 Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? - taip Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.- per 10 metu patirties zaidziant cs 1.6 esu buves daugumoi serveriu priziuretoju, pvz laikiux.lt ir panasiai, atskiriu gerai zaidzianti zaideja su patirtim negu zaideja zaidzianti su cytais ir naudojant neleistinas programas. Ar žinote visas serverio taisykles? - taip Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? - visaip , kaip nedirbu nuo 2 iki 6 valandu per diena, su pertraukom o kaip dirbu pora valandu i diena buna ivairiai plius minus. Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? - palaikyti tvarka ir drausme serverija ir suteikti zaidejams auksciausia kokybe tvarkoje ir drausmeja serveri priziurint. Apie save(keliais sakiniais).-draugiskas, bendraujantis, grieztas bet teisingas, su patirtimi ir rimtu poziuriu i atliekamas pareigas.
 6. Perinstaliuok windowsus is naujo. Tada windowsai reiskia cia pjauna gryba del naujo hardo.
 7. Hardas pisa prota nesusiderina su kompu gal.idejo.lievesni harda arba vietoj ata hardo sata idejo del to irgi gali strigti ziauriai pc nes per sistema bios nenustatita hardo pasirinktis.
 8. keisk kompa tada ir pirk su nvidia vaizduske. kitos iseitis nebera
 9. istrink senus vaizdo driverius ir surasyk naujus , linka numeciau kur parsisiusti driver soliution online surasisi visus driverius labai greitai kuriu truksta. tik daryt expert mode kaireja bus software paspausi ir nujimk varneles nuo programu kad nesurasitu tau visokiu nesamoningu programu tik driverius palik. https://drp.su/en/foradmin
 10. uz
 11. blogai kad ss nedariai...
 12. dare ss nepisk proto. as buvau serverija tuo metu kaip gavai bana nesamones saudei.
 13. Jūsų tikras vardas? - Vytautas Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? - PozZ 'aS Jūsų amžius?- 23 metai. Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.- taip steamas, http://steamcommunity.com/profiles/76561198169790443/ Skype?- vycka153 Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? - taip Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.- per 10 metu patirties zaidziant cs 1.6 esu buves daugumoi serveriu priziuretoju, pvz laikiux.lt ir panasiai, atskiriu gerai zaidzianti zaideja su patirtim negu zaideja zaidzianti su cytais ir naudojant neleistinas programas. Ar žinote visas serverio taisykles? - taip Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? - visaip , kaip nedirbu nuo 2 iki 6 valandu per diena, su pertraukom o kaip dirbu pora valandu i diena buna ivairiai plius minus. Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? - palaikyti tvarka ir drausme serverija ir suteikti zaidejams auksciausia kokybe tvarkoje ir drausmeja serveri priziurint. Apie save(keliais sakiniais).-draugiskas, bendraujantis, grieztas bet teisingas, su patirtimi ir rimtu poziuriu i atliekamas pareigas.