gedaszet

Narys
 • Turinio skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

gedaszet last won the day on July 16

gedaszet turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

6 Neutrali

Apie gedaszet

 • Rank
  Konteris.LT Naujokas
 • Gimtadienis 1984.06.13
 1. 1. Komandos pavadinimas: Oho 2. Komandos žaidėjai: zet. , nimba 3. STEAM/NON-steam (jeigu steam, privalote pateikti steamcommunity nuorodas abiejų žaidėjų): http://steamcommunity.com/profiles/76561198004031285/ http://steamcommunity.com/id/damagernelt/ 4. Komandos kapitono skype (jeigu komanda STEAMED, skype nerašykite): 5. Ar susipažinote su informacija bei taisyklėmis?: +
 2. Ką darytum,jei užtiktum savo antra puse su kitu/kita? Kur užtiktum? Parduotuvėje su kitu ar kavinėje, nepulti į isterijas ir nedepresuoti, esam civilizuoti žmonės, reikia išsiaiškinti kodėl taip atsitiko. O jei lovoje? Iš dalies pats kaltas esi, bet tik iš dalies, daugiau kalta antra puse, nes jei taip daro, geriau prieš tai išsiskiria, jei tam jau ryžtasi. Kam skaudint žmogų ... Geriausiai prieš darant ką nors pagalvoti 20 kartų. P.S. lengviau išsiskirti, nei tas jausmas, kai tave pamato su kitu(-a) lovoje. Ką darytum, jei rastum 13 eur.?
 3. Gerb. DEVILIUKAS, jei perki duona nežiūrėdamas iki kiek galioja jo šviežumas, tai niekas nekaltas, tik tu. Čia kaip pvz.. Prieš kažką darydamas visada, net ir realiame gyvenime apsidrausk ir neskubėk kaltinti, neisitikines, kad tai ne tavo apkaltintojo kaltė. Sėkmės žaidime. P.S. Viskas ištaisoma ir sutvarkoma.
 4. Man jis normalus pasirode. Zaidziau ir pries ji ir su juo.
 5. Mano sunaus (1m.9men. amžiaus) muzika Kad matytumet,kaip jis pumpuoja pagal ja Gal kada pamatysit ,kai turesit vaiku.
 6. Jūsų tikras vardas? Gedas Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? zet. Jūsų amžius? 33 Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. http://steamcommunity.com/profiles/76561198004031285/ Skype? Nenaudoju. Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip. Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. Tiksliai nepasakysiu. Manau ~5metus. Ar žinote visas serverio taisykles? Taip. Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? ~2-4h. (P.S. visada galima susisiekti per steam su manimi,esant būtinybei) Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Negaliu pakęsti cheaterių. Apie save(keliais sakiniais). Mėgstu headshotus ir atsipalaiduoti CS'e.