pew pew

Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

pew pew last won the day on January 3

pew pew turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

24 Puiki

Apie pew pew

 • Rank
  Konteris.LT Patyręs
 • Gimtadienis 12/31/01

Kontaktai

 • Skype
  brazzer.v2

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

852 profilio peržiūros
 1. DYone - projekto Savininkas. -------------------------------------------------------------------------------------- vTk - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- pew pew - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- 777 - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Knopke - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Mantinux - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Klemensas - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Starza - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Jamo - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- COIA.dievas tevas- Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- PRT - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Kritusieji Prižiūrėtojai: G. - Atsistatydino. Nepusk Saluhos - Atsistatydino . takada - Atsistatydino . JURBARKAS - Atsistatydino. Ugnine - Išmesta dėl neaktyvumo. *SSRS* UzpisantisMAP - Išmestas dėl nusižengimų. @! - Išmestas dėl nusižengimų. iLy`Šiknė - Išmesta dėl neaktyvumo. COIA.M - Atsistatydino. rapiDh4x - Išmestas dėl nusižengimų. kolega Edqa - Išmestas dėl nusižengimų. le0* - Išmestas dėl nusižengimų. J sOn - Išmestas dėl nusižengimų. Ern @ Tamsta - Išmestas dėl neaktyvumo. GAMINGYTO ;3 - Laikinai atsistatydino. si - Atsistatydino Tez`as - Išmestas dėl nusižengimų. dyzelis - Išmestas dėl neaktyvumo. [looser]a.sher - Išmestas dėl neaktyvumo. Ou niou it's h3 - Išmestas dėl neaktyvumo. taukst - Išmestas dėl neaktyvumo. nimba - Išmestas dėl neaktyvumo. dAy.dreAm;s - Išmestas dėl neaktyvumo. Va*Toki*Dejes*Gedukas - Atsistatydino. Jasph - Atsistatydino. Valeracka - Atsistatydino.
 2. Tai, kad taves niekas neįžeidinėjo, pats pradėjai kabinėtis prie žmogaus, o tą emka jis turėjo.
 3. Tau dar ir bana galėčiau imest, atėjas pasijungei mikrafona, ir pradėjai rėkt ir ižeidinėt. Tai kokių čia problemu turi?
 4. Atbaninau, apie tave pranešiau DYone
 5. Tai gal turi broli, kuris žaidžia ir ateina su kokias hackais?
 6. Banas pelnytas. Žaidėjas .CLIF gauna 45 minučių baną už įžeidinėjimą.
 7. Galima, ir tu nekur temu klausdamas kažko, yra šaukykla.
 8. Neveikia man tą tavo komandą. Salucha nebėra prižiurėtojas, tiesiog statusai neatnaujinti, kol turi adminą bando palaikyti tvarką.
 9. Nu baną prasiilgint pats sutikai, nieko negaliu padėt. Ir reiktu kokio kito žmogaus demo, nes neina per tavo demo girdėt ką tu ten bazarini.
 10. Tai man rods bana gavai už tai kad mute nusiiemei ir dar įždeidinėjai. Poto pats paprašei kad tau pratestu tą bana ir db skundies vėl..
 11. Atbanintas.
 12. amx_ss (nick) (ss skaicius)
 13. Draudžiama dėti nesamoningas skinų/chestų kainas. Įspėjimas ir vėliau ban iki 1h "BAN"
 14. Tai nes nelabai suprantam, kam to tau reikia?
 15. Atbanintas.