pew pew

Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  9

Everything posted by pew pew

 1. DYone - projekto Savininkas. -------------------------------------------------------------------------------------- vTk - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- pew pew - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- 777 - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Knopke - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Mantinux - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Klemensas - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Starza - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Jamo - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- COIA.dievas tevas- Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- PRT - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Kritusieji Prižiūrėtojai: G. - Atsistatydino. Nepusk Saluhos - Atsistatydino . takada - Atsistatydino . JURBARKAS - Atsistatydino. Ugnine - Išmesta dėl neaktyvumo. *SSRS* UzpisantisMAP - Išmestas dėl nusižengimų. @! - Išmestas dėl nusižengimų. iLy`Šiknė - Išmesta dėl neaktyvumo. COIA.M - Atsistatydino. rapiDh4x - Išmestas dėl nusižengimų. kolega Edqa - Išmestas dėl nusižengimų. le0* - Išmestas dėl nusižengimų. J sOn - Išmestas dėl nusižengimų. Ern @ Tamsta - Išmestas dėl neaktyvumo. GAMINGYTO ;3 - Laikinai atsistatydino. si - Atsistatydino Tez`as - Išmestas dėl nusižengimų. dyzelis - Išmestas dėl neaktyvumo. [looser]a.sher - Išmestas dėl neaktyvumo. Ou niou it's h3 - Išmestas dėl neaktyvumo. taukst - Išmestas dėl neaktyvumo. nimba - Išmestas dėl neaktyvumo. dAy.dreAm;s - Išmestas dėl neaktyvumo. Va*Toki*Dejes*Gedukas - Atsistatydino. Jasph - Atsistatydino. Valeracka - Atsistatydino.
 2. Tai, kad taves niekas neįžeidinėjo, pats pradėjai kabinėtis prie žmogaus, o tą emka jis turėjo.
 3. Tau dar ir bana galėčiau imest, atėjas pasijungei mikrafona, ir pradėjai rėkt ir ižeidinėt. Tai kokių čia problemu turi?
 4. Atbaninau, apie tave pranešiau DYone
 5. Tai gal turi broli, kuris žaidžia ir ateina su kokias hackais?
 6. Banas pelnytas. Žaidėjas .CLIF gauna 45 minučių baną už įžeidinėjimą.
 7. Galima, ir tu nekur temu klausdamas kažko, yra šaukykla.
 8. Neveikia man tą tavo komandą. Salucha nebėra prižiurėtojas, tiesiog statusai neatnaujinti, kol turi adminą bando palaikyti tvarką.
 9. Nu baną prasiilgint pats sutikai, nieko negaliu padėt. Ir reiktu kokio kito žmogaus demo, nes neina per tavo demo girdėt ką tu ten bazarini.
 10. Tai man rods bana gavai už tai kad mute nusiiemei ir dar įždeidinėjai. Poto pats paprašei kad tau pratestu tą bana ir db skundies vėl..
 11. Atbanintas.
 12. amx_ss (nick) (ss skaicius)
 13. Draudžiama dėti nesamoningas skinų/chestų kainas. Įspėjimas ir vėliau ban iki 1h "BAN"
 14. Tai nes nelabai suprantam, kam to tau reikia?
 15. Atbanintas.
 16. Švarus. Atbanintas
 17. Ramiai PRT yra serverio prižiurėtojas. Demo neimetes tu.
 18. Pažeidėjas praneštas DYonei. Gero žaidimo.
 19. Nemanau, kad čia būtinybė Tema rakinu.
 20. O kažkuris famas atrodo kaip mk, tai tie 2 skinai čia susimaišė
 21. Nesijaudinkit taip žmogai Brolis sedėjo prie mano pc, nenorėjo atjunginėt steamo, tad nuėjau prie jo pc su jo steamu palošt. Viskas tvarkoj Dėkui už rūpęstį.
 22. Gerai atbaninsiu, tikiuos nebus tokių nesamonių daugiau Gero žaidimo.
 23. Nematau konkrečių įrodymų, gal tą screenshota prieš 2 savaites darei.
 24. Pats išpradžių sakei, kad skenuoji, po 5 min sakai, kad neleid tau..
 25. Dėkui, atbanintas