pew pew

Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  14

Everything posted by pew pew

 1. Atbanintas
 2. Atbanintas
 3. Kikai buvo už afk. Mute buvo už įžeidimus. Jūs per jautriai reaguojat, kai nematytas adminas ateina ir kikina? Iškart pirktinis pirktinis Mute jau nuimiau ir įspėju, kad nebūtų tokių atvėjų daugiau ateity
 4. .
 5. Kodėl demo neikėliai?
 6. 4. pew pew
 7. tai chyteriam čj neveikia unbanai
 8. Vipas turi užsidėti automatiškai, po mapo. Išsitrink tuos savo chytus ir nebebus tų banų.
 9. 4F3

  Atbanintas
 10. .
 11. Demo?
 12. Atbanintas
 13. Atsiusk man screenshotus pirkimo unban. Jei viskas tvarkoje, atbaninsiu
 14. Atbanintas
 15. 154
 16. Darant paprastus ss (kuriuos esi ikėlęs), pasidaro ir alias ss. Tai nežinau ko tu nerandi. Arba rodyt nenori kažko, arba klaida pasitaikė
 17. Atbaninau. Nebesimaišyk.
 18. DYone - projekto Savininkas. -------------------------------------------------------------------------------------- vTk - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- pew pew - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- G. - Serverio Vyr.Prižiūrėtoja. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- COIA.M - Serverio Vyr.Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/4 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- 777 - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Mantinux - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Klemensas - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Starza - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Jamo - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- COIA.dievas tevas- Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- PRT - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- SpaKojnas - Serverio Prižiūrėtojas. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- si - Serverio Prižiūrėtoja. Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ------------------------------------------------------- Kritusieji Prižiūrėtojai: Nepusk Saluhos - Atsistatydino . takada - Atsistatydino . JURBARKAS - Atsistatydino. Ugnine - Išmesta dėl neaktyvumo. *SSRS* UzpisantisMAP - Išmestas dėl nusižengimų. @! - Išmestas dėl nusižengimų. iLy`Šiknė - Išmesta dėl neaktyvumo. COIA.M - Atsistatydino. rapiDh4x - Išmestas dėl nusižengimų. kolega Edqa - Išmestas dėl nusižengimų. le0* - Išmestas dėl nusižengimų. J sOn - Išmestas dėl nusižengimų. Ern @ Tamsta - Išmestas dėl neaktyvumo. GAMINGYTO ;3 - Laikinai atsistatydino. Tez`as - Išmestas dėl nusižengimų. dyzelis - Išmestas dėl neaktyvumo. [looser]a.sher - Išmestas dėl neaktyvumo. Ou niou it's h3 - Išmestas dėl neaktyvumo. taukst - Išmestas dėl neaktyvumo. nimba - Išmestas dėl neaktyvumo. dAy.dreAm;s - Išmestas dėl neaktyvumo. Va*Toki*Dejes*Gedukas - Atsistatydino. Jasph - Atsistatydino. Valeracka - Atsistatydino.
 19. Tai, kad taves niekas neįžeidinėjo, pats pradėjai kabinėtis prie žmogaus, o tą emka jis turėjo.
 20. Tau dar ir bana galėčiau imest, atėjas pasijungei mikrafona, ir pradėjai rėkt ir ižeidinėt. Tai kokių čia problemu turi?
 21. Atbaninau, apie tave pranešiau DYone
 22. Tai gal turi broli, kuris žaidžia ir ateina su kokias hackais?
 23. Banas pelnytas. Žaidėjas .CLIF gauna 45 minučių baną už įžeidinėjimą.
 24. Galima, ir tu nekur temu klausdamas kažko, yra šaukykla.
 25. Neveikia man tą tavo komandą. Salucha nebėra prižiurėtojas, tiesiog statusai neatnaujinti, kol turi adminą bando palaikyti tvarką.