dAy.dreAm;s

Narys
 • Turinio skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

5 Neutrali

Apie dAy.dreAm;s

 • Rank
  Konteris.LT Narys
 • Gimtadienis

Kontaktai

 • Skype
  howard_lt
 1. Lukeisin sveikinu. Neužp*siu ir duosiu tau peili, pasigauk mane serve kada busiu. RAKINAM
 2. Pijau, žaisk pagal taisykles
 3. Atiduodu peiliuką M9 Bayonet | Gamma Doppler. Komentuokit seną frazę: "duok peilį, neužp*sk" ir gruodzio 9 diena 22h išrinksiu random laimėtoja. Gl hf
 4. Kokios diskusijos užvirė..
 5. Nežinau ko jus čia mane vis puolat,gal, kad pasakiau tiesa, kad puse iš jūsų adminų neverti, bet tiesa tokia, kad seniai kelt neleidžia, ne karta minėjo ne vienas vartotojas, o kas pasikeitė?
 6. Seniai neleidžia, visiem p*
 7. nei tu žinai, bet kažkodėl komentuoji
 8. Ugne, jei būtų nuoskauda, kažin ar losčiau dar projekte. P.s čia gal jum nuoskaudos, kad mano akimis jūs neverti adminų kai kurie, kai yra serve daug didesnę administravimo patirį turinčių žmonių. Pasikartosiu tai nesupykit. Du žmones t.y vtk ir Saluha, nu dar takada yra verti adminų, o dauguma iš jūsų tik dėl vaizdo. Tokia mano nuomonė. Peace
 9. Kam +1 laimėt. Irc forget + 5k su virš valandų cs. Specas +500t esp.inv tekę lošt taip pat.
 10. Pala pala aš tylėjau, ar jūsų serve beveik nebūna. Jei nekalbėdavau rašydavau, nes negaliu visad bendraut, ypač vakarais. Jūs gal serve pabukit dažniau nei kartą į savaitę suprasit kas kaip vyksta.
 11. Egle, o irodymai, kad ižeidinėjau? Nieks nieko nesake, kol vitiokas parase, kad netinku jum. O dėl ko net ir neaišku buvo, bet nesigilinau. Esmė tame, kad puse čia nėra vertų adminų, apart kuriuos pamynėjau anksčiau (vtk ir saluha), o serve yra daug žaidėjų su žymiai didesnę admino patirtimi nei tu, ar didžioji dalis tavo pamynėtų. O dėl manęs nesijaudink, man širdies neskauda, tik būtų įdomu tuos įrodymus sužinot, ar bent išsiaiškint, kodėl nuėmė baranka, nes kaip ir jokio šspėjimo negavau, ar bent skundą kokį, kaip kad visi gauna. (ta pati žinutė po kurios rakinai temą. Nejaudino ta tema manęs iki vakar, kol pasakei jog rėkiau ir įžeidinėjau, tai noriu iki galo dabar išsiaiškint viską, nepyk :l)
 12. Egle, o irodymai, kad ižeidinėjau? Nieks nieko nesake, kol vitiokas parase, kad netinku jum. O dėl ko net ir neaišku buvo, bet nesigilinau. Esmė tame, kad puse čia nėra vertų adminų, apart kuriuos pamynėjau anksčiau (vtk ir saluha), o serve yra daug žaidėjų su žymiai didesnę admino patirtim nei tu, ar didžioji dalis tavo pamynėtų. O dėl manęs nesijaudink, man širdies neskauda, tik būtų idomu tuos įrodymus sužinot, ar bent išsiaiškint, kodėl nuėmė baranka, nes kaip ir jokio ispėjimo negavau, ar bent skundą kokį, kaip kad visi gauna.
 13. Egle, yra mute migtukas. Jis nesake nieko blogo. Aisku jei visi skūstusi tegu gagina, arba bent įspejima duoda, kad zjbl jau. Vapše Pijus galėtu sumažint tu pirktinukų galią biški, nors aišku, daugiau normalių adminų beveik nėra čia apart saluhos ir vtk. Kai kurie gavę čia adminą, nors toliau masofkės nėra matę ir yra vapšė neaktyvus, tai tie pirktiniai kaip išsigelbėjimas lieka tvarkai palaikyt. Reziumė, darykit atranka vėl, yra veteranų sugrįžusių, tokiu kaip PRT^ kuris geriau pareguliuotų viską nei 4 pirktiniai kartu sudėjus.
 14. Jūsų nick žaidime.:dAy.dreAm;s Jūsų tikras vardas.:Faustas Iš kur esate.:Kaunas Kiek jums metų.: 22 Jūsų pomėgiai.: sportas, buvimas su draugais, csas. Ką veikiate gyvenime.: dirbu, mokausi Trumpai apie save.: cytas Jūsų kontaktai - skype,fb,instagram.: www.instagram.com/ddreamsas/ Kokį augintinį laikai - brolis ar sesė nesiskaito.:- Jūsų nuotrauka.:neina ikelt tai imečiau insta