dyzelis

Narys
 • Turinio skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie dyzelis

 • Rank
  Konteris.LT Naujokas
 • Gimtadienis
 1. Nu ok, dėl 35hp - tikrai kai kuriems patinka. Bet shkola, ubase, rats, visi tik pradeda keiktis, pusė nueina į specs, kiti per mikrafoną ir chatą rėkia "RTV DAVAI", ir dingsta žmonės, ir tada žaidžiam kokį 2x2 mapą 6 vs 7. Aš čia konkrečiai apie Ubase, de_rats, shkola mapus, manau visi dėl jų sutinka
 2. Mano nuomone, reikėtų ištrinti kai kuriuos mapus, tokius kaip: 35hp shkola rats Nes pvz shkola dropina fps, 35hp arba rats niekas nenori žaisti, ir iš 9x9 lieka 3x3.
 3. Jūsų tikras vardas? Domas Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? dyzelis Jūsų amžius? 27 Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. Neturiu steam, žaidžiu iš žaidimų tik CS 1.6 ir tik šitam serve. Skype? nope Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip, bet 10 metų atgal Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. pora metų keliuose servuose auksiniais laikais, kai reikėdavo auto-join nustatyti ir laukti 20 minučių. Ir po to kickas už pingą Ar žinote visas serverio taisykles? Taip Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? 2-4h per dieną, dažniausiai pirmoj dienos pusėj, darbo dienomis. Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Rytais ir iki pietų nelabai būna adminų, bet dauk karksinčių/leidžiančių muziką/siuntinėjančių visus visur + mažų vaikų, tai smagu tvarką palaikyti 24/7 būtų. Apie save(keliais sakiniais). Nesikeikiu nerėkiu nekonfliktuoju minu dviratį.
 4. Visiškai už
 5. 1. Jūsų NICK serveryje: dyzelis 2. Ar pabalsavote už serverį?: Taip. 3. Jūsų laimingasis skaičius: 6