777

Narys
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  4

777 last won the day on February 2

777 turi labiausiai patinkantį turinį!

Reputacija

8 Neutrali

Apie 777

 • Rank
  Konteris.LT Narys
 • Gimtadienis
 1. Aciu
 2. nepykit as ne pro, retai ir tokius pataikau
 3. Buvai paprašytas skanuoti WARGOD. Ką tu atsakei? pats kaltas, o jeigu klounu servas, gali eiti kitur
 4. suprantu , kad nereikia viso nicko rašyti, ne pirmą kartą tai darau, patikėk visi darom klaidų, sėkmės žaidime
 5. Pasijungė demo, viskas tvarkoje. SS nepasidarė , mano klaida, bet gali pasikeisti nicką be heroglifų, bus visiems papraščiau. Atbanins tave duosim žinią.
 6. Tu gal visus aplink save durnais laikai ir jautiesi pasaulio bamba? išėmiau, bandžiau ne vieną kartą jungti Tavo įkeltą demo, ir man jis nepasileido. Tuoj pabandys dar kitas prižiūrėtojas
 7. Aš žaidžiu su steamu, o jei tai vadinasi senas triperis, tai ir pats su tokiu pačiu žaidi. Neįsijausk su kalbomis Taip pat, kitas prižiūrėtojas bandė žiūrėti tavo demo, jam taip pat nepasileido. Gal mes visi su senais triperiais ?
 8. Tavo demo nepasileidžia. savo demo jungiu, viskas tvarkoj, tavo - ne. Nuotraukas dariau taip, kaip ir visiem, kodėl sakai , kad tau nepasidarė?
 9. taip pat tikrinom kita nona , noredami paziuret ar jo nicka rodo. su kitu viskas tvarkoje buvo:)
 10. aciu
 11. Jūsų tikras vardas? LukasJūsų slapyvardis/nick'as žaidime? 777Jūsų amžius? 19 Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. http://steamcommunity.com/profiles/76561198050710804/Skype? Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip. Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. pora metų tai tikrai Ar žinote visas serverio taisykles? TaipKiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Kiek turiu laiko tiek. savaitgaliais daugiau, darbo dienom mažiau. darbo dienom daugiau laiko galėsiu praleisti forume.Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Jau ilgą laiką čia žaidžiu, norėčiau prisidėti prie servo gerovės.Apie save(keliais sakiniais). Patinka šaudyt saluha.
 12. 5x5 konteris.lt

  1. Komandos pavadinimas: ATSARGA 2. Komandos žaidėjai: 777, vTk, laikyk kardana_ , BASS, WON WON KAPITON 3. STEAM (privalote pateikti steamcommunity nuorodas nors 1 komandos žaidėjo): http://steamcommunity.com/profiles/76561198050710804/ sumesiu jei reiks ir kitų. 4. Skype (žaidejų,kurie neturi steam): 5. Ar susipažinote su informacija bei taisyklėmis?: Taip
 13. Ačiū, sėkmės tolimesnėse kovose !