PUKIS (BAISUS)

TAI KADA TAS RESTARTAS?

16 pranešimų šioje temoje

KADA BUS RESTARTAS??? 

-1

Dalintis šį pranešimą

JOJO KADA RR

1

Dalintis šį pranešimą

AAA kada RR

1

Dalintis šį pranešimą

Prasau jusu kantrybes :)

1

Dalintis šį pranešimą

Kad kiek galima būti kantriems? :>

3

Dalintis šį pranešimą

butu gerai kad serve grybo nepjautu priziuretojai aiskiai viska pasakytu o ne vienas sake tada kitas tada

1

Dalintis šį pranešimą

12 valandas prieš , gedaszet said:

Kad kiek galima būti kantriems? :>

Ko nieks nesako,kad su klaidom parasyta :D "Kad..." Nelogiskai skamba. Mobilusis sulietuvino zodi, nepastebejau.

0

Dalintis šį pranešimą

O as maniau tu siaip beraštis :)

2

Dalintis šį pranešimą

Aš vitiokui pasakiau, kad šį savaitgalį pradėsiu ruošt servą restartui t.y 7, 8 dieną pradėsiu, man ir G. padėjo dar, bet čia ne 10min darbas kaip publike kur rr statsus padarai ir tipo jau rr. Nežinau kodėl vitiokas visiem prikalbėjo, kad tikrai va šitą savaitgalį bus rr + aš veiklos gyvenime ir studijose turiu ką daryt, nes toks jausmas, kad dabar man šitas projektas ir jūsų norimas restartas turi būt nr 1 mano gyvenimo sąraše. Būtų nebuvę tų problemų su lagais, gal ir būčiau spėjęs padaryt per šį savaitgalį ir praeitą, tačiau sedėjau ir tvarkiau servą, kad jums nelagintų per naktis pirma, o tik tada apie rr mąstau jau.

1

Dalintis šį pranešimą

Nepradek cia verkt.Turi projekta ir tu priziuret.A nors man px.

0

Dalintis šį pranešimą

9 valandas prieš , DYone said:

Aš vitiokui pasakiau, kad šį savaitgalį pradėsiu ruošt servą restartui t.y 7, 8 dieną pradėsiu, man ir G. padėjo dar, bet čia ne 10min darbas kaip publike kur rr statsus padarai ir tipo jau rr. Nežinau kodėl vitiokas visiem prikalbėjo, kad tikrai va šitą savaitgalį bus rr + aš veiklos gyvenime ir studijose turiu ką daryt, nes toks jausmas, kad dabar man šitas projektas ir jūsų norimas restartas turi būt nr 1 mano gyvenimo sąraše. Būtų nebuvę tų problemų su lagais, gal ir būčiau spėjęs padaryt per šį savaitgalį ir praeitą, tačiau sedėjau ir tvarkiau servą, kad jums nelagintų per naktis pirma, o tik tada apie rr mąstau jau.

Matai Gerb. DYONE, žmonės gyvena konteryje ir jiems nusispjaut ant tavo reikalų apart konterio serverio. Jei nori žmogienus išlaikyti serveryje privalai daryti serverį kokybišką arba ieškoti žmogaus, kuris padėtų tau. Toks jau tas konterio gyvenimas. Sėkmės ir stiprybės. Aš bet kuriuo atveju tave palaikau. 

2

Dalintis šį pranešimą

Palaikau DYone, ir visada welcome esu padeti servo klausimais :) Nepanikuokit mielieji, bus tas RR :) 

0

Dalintis šį pranešimą

Ech, vieni verkia kad rr nėra, kiti verks kad rr padarė. Nesibaigianti drama

0

Dalintis šį pranešimą

Idomu pas jus cia. Vieni zliumbia kad nepriziuri servo nedaro rr kitiem vps pofik :D

0

Dalintis šį pranešimą

koks skirtumas kada tas restartas. vistiek sėdėsit minuse, o mano pavardė toliau puikuosis /top10

0

Dalintis šį pranešimą

Restartas bus vėliausiai šeštadienį (ryte/dieną) apsitarsim ryt su pgr. prižiūrėtojais ir pilną info parašysiu + kokie prizai laukia aktyvių žaidėjų.

1

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.