Guest

Dėl 80% adminu

22 pranešimų šioje temoje

Patys žaidėjai provokuoja bet gagas man? :DD nu normalu nebereikalo duxai esat tuose adminuose 

0

Dalintis šį pranešimą

pilna video klaunas imesk :D:D - karpytojau 

0

Dalintis šį pranešimą

19 minutes prieš, dariushkinas said:

Patys žaidėjai provokuoja bet gagas man? :DD nu normalu nebereikalo duxai esat tuose adminuose 

sunku kažka vertinti kai negirdim ką tu sakei per mikrafoną :) reiktų demo iš kito asmens , kuris tuo metu žaidė :)

0

Dalintis šį pranešimą

53 minutes ago, Esu said:

sunku kažka vertinti kai negirdim ką tu sakei per mikrafoną :) reiktų demo iš kito asmens , kuris tuo metu žaidė :)

Na tai gi girdejot gastro pradejo :) nu ir as pisau prota bet kaip edga jobanas duxas tai pisa tik vienam man gaga nors pats gastro ciortas provokavo :) nesuprantu as tokiu dalbajobu adminu. haters ganna hate kaip sakoma

0

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, dariushkinas said:

Na tai gi girdejot gastro pradejo :) nu ir as pisau prota bet kaip edga jobanas duxas tai pisa tik vienam man gaga nors pats gastro ciortas provokavo :) nesuprantu as tokiu dalbajobu adminu. haters ganna hate kaip sakoma

1 taisyklė. Adminas visada teisus
2 taisyklė. Jei adminas neteisus , žiūrėti taisyklę nr, 1 :)

-2

Dalintis šį pranešimą

ka cia su tokiais zaisti isviso patys bazarina kaip mazai zmoniu yra ciortai noreciau paziuret kaip jie atrodo sutriai sitie 

0

Dalintis šį pranešimą

Neziurejau tavo imestu video, taciau noriu pridurti. Vakar paciam teko zaisti serveryje, kai buvai ir tu (dariushkinas). Pradejei provokuoti adminus, rasinedamas keiksmazodzius, izeidinedamas juos. Man zinai nelabai rupi, kas ten kaip ir kodel, tik taip atkreipiau demesi. Bet nesitikejau, jog tu del kazkokio bano kelsi cia video ir bandysi ieskoti teisybes. Nejuokingai atrodo, kai pats pizdelini ? 

1

Dalintis šį pranešimą

siaip i suda ranku nekisu ir vaiku zaidimais neuzsiemu - bet drasiai gali papasakot kur randiesi ir privaziuosiu. galesi apziuret ir i akis pasakyt, isdykelis. as busiu serve - nelosi.

1

Dalintis šį pranešimą

ok laukiu atvazuok noriu i akis papisdelint su urodu kaip tu ) 

0

Dalintis šį pranešimą

20 minutes ago, Policininko šuo said:

Neziurejau tavo imestu video, taciau noriu pridurti. Vakar paciam teko zaisti serveryje, kai buvai ir tu (dariushkinas). Pradejei provokuoti adminus, rasinedamas keiksmazodzius, izeidinedamas juos. Man zinai nelabai rupi, kas ten kaip ir kodel, tik taip atkreipiau demesi. Bet nesitikejau, jog tu del kazkokio bano kelsi cia video ir bandysi ieskoti teisybes. Nejuokingai atrodo, kai pats pizdelini ? 

ne del bano keliu paziurek nuo ciorto gastro laiko kai cypaut pradejo px tie banai nesusireiksminu bet gagai siaip kad vienas loja, o jam atgal atsakai pisa proto visokie xlopai nu nezinau nezinau cia normalu sitam projekte nes tokie duxai kaip edgos tik gagina viena, o tam nei sako nei ka )

0

Dalintis šį pranešimą

sakyk numeri ar adresa, gali i pm parasyt kad visi vienu metu nesuvaziuotu.

0

Dalintis šį pranešimą

Jau matau kaip vazuoja ) jau daug kas vazuoja pas mane bet neatvazuoja 

0

Dalintis šį pranešimą

10 minutes prieš, dariushkinas said:

Jau matau kaip vazuoja ) jau daug kas vazuoja pas mane bet neatvazuoja 

Tu angliskus numerius dalini dalbajobas :D:D lavonas oi nebegaliu sutrauka mazas. Vapse neberasyk ir nebetrukdyk. kai noresi i akis sakyt sakyk numeri. miznius bl tik parasinet. eik filmuka sukurk kaip kieme musa tave.

0

Dalintis šį pranešimą

10 minutes prieš, dariushkinas said:

mmm tai kad ten mano nr as tau galiu pasukt man nesunku yra ;)

kai nustosi but dalbajobas - parasyk numeri.

-2

Dalintis šį pranešimą

parasiau as tau ta numeri :DDDDDD savo i pm parasyk pasuksiu ar man nesunku :DDDD

0

Dalintis šį pranešimą

Gėda net skaityt šitas pezaliones

-3

Dalintis šį pranešimą

vIENAS UZ KITA KIETESNIS  maziau prie to monitoriaus trinkites, matot kad jum jau blogai.. del cs numeri duok :) dar realiai nesusiduret su tokiais dalykais kai reikia atsakyt uz tai ka kramtai :). tai va baxuriukai pasakysiu viena dalyka neimkit galvon, imkit burnon, pečiai platūs bus.

1

Dalintis šį pranešimą

nu tu tikras talentas

0

Dalintis šį pranešimą

dekui, labai uz grazius zodzius

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.