Policininko šuo

Išsidirbinėjimas

12 pranešimų šioje temoje

Prisiperka adminu ir daro nesamones. 

.dem failiuko nebus, nebent tiks SS consoles, is kuriu galima bus suprasti, kas nutiko. Suzaidem de_dust2 ir pasirinkom zaisti 35_hp zemelapi. Suzaidem kelis roundus ir staiga adminas "EcolipsE" pradejo zemelapiu balsavima, kuriame buvo du zemelapiu pasirinkimai. Pries tai balsavimo nebuvo "ar norim kito zemelapio ar ne ?". Na kadangi nejo paspausti kito varianto, kaip tik spausti kazkuri zemelapi, zaidejai pasirinko cs_max. Taciau adminas "EcolipsE" nepakeite zemelapio, kadangi jam buvo pasakyta, jog pirma reikia normalu balsavima uzdeti "ar zaidejai nori keisti zemelapi ar ne?". O kitas adminas "knopke" bandes pamokinti admina "EcolipsE", jog pirma reikia uzdeti balsavima "ar norim kito zemelapio?" pats pakeite zemelapi i cs_max(BE JOKIO BALSAVIMO). Kadangi normalaus balsavimo nebuvo ir buvo nusiskudimu is zaideju, as pakeiciau zemelapi atgal i 35_hp ir gavau bana nuo admin "knopke". Ant bano pohui, bet nuimkit tokiems mikiams adminus, kurie net nemoka normaliai elgtis su jais. 

-2

Dalintis šį pranešimą

As be zodziu :D prasau nuiimkit jei norit ,tsg tokie kaip tu ir moka skustis geda tau jaunuoli :D ir beje koks skirtumas ar vote reik deti del map keitimo kai losia serve 5 zmones nesuprantu as.. Gerietis gi mat :D atejo i serva pati mane uzbanino valandelei tipo atbrates dejo :D nu ok as palauksiu parazite

0

Dalintis šį pranešimą

Vel vaiku darzelis prasideda. Tik pastebejimas kad skundziasi tie patys zmones visada kurie visad 100% isitikine kad yra teisus 😀

0

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Nepusk saluhos said:

Vel vaiku darzelis prasideda. Tik pastebejimas kad skundziasi tie patys zmones visada kurie visad 100% isitikine kad yra teisus 😀

nu saluha,man dzin bet va tokie besina, kam jam reikejo pakeist vota kai nubalsuotas buvo. ir tas ecolipsas nesistenge pakesti,o tas rekavo nekeiskit nekeiskit,as bam ir pakeiciau,o tam nepatiko mat :D nu zodziu as nesiskundziu bet jei jau tasai sunekas skundziasi as netylesiu :D

0

Dalintis šį pranešimą

Rozinem spalvom viska pasakoji, svelnink, svelnink situacija. :)

0

Dalintis šį pranešimą

Sitoj situacijoj Jus abudu neteisus. Neaiskinsiu kodel, taisykles paskaitykit 😊

0

Dalintis šį pranešimą

Einu. Jeigu administracijai reikes SS, rastelkit temoj. Kiek suprantu su forumu yra problemu, nes neina nuotrauku ikelti, tai ne problema bus i pm sumesti. 

Čiau

0

Dalintis šį pranešimą

Sumesk man i privata

0

Dalintis šį pranešimą

kokiu ss? ka ten pamatysi , kai ecolipsas vota deda, balsavimas pavyksta, ir paskui ji atsaukia ?? ir as pasakiau kad pirma reik vote deti, ir tu sakei palik palik,ir as uzmeciau ta pati vota ka nubalsavom?? tai watafuk kam to isvis reik .... tu gi teisus sunie.gryzes po bano man pisai bana?  apgailetinas

0

Dalintis šį pranešimą

seip jeigu 5  zmones losia kam tas votas jei rtv  yra. o jeigu yra skirtingu nuomoniu tai pirma dedi vota "keiciam?" tada tik map'us pametai mano nuomone

0

Dalintis šį pranešimą

Realiai abu verti įspėjimų, vienas, nes mapus pakeitė tiesiog, o kitas nes free baną dėjo, po bano. 

0

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar