Kestis.

_Darkness scameris

13 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis žaidime: K.
2. Admin/Sukčiaus slapyvardis žaidime: _Darkness
3. Jūsų kaltinimai šiam žmogui: Apgavo mane, susitarėme, kad duos man 57k + 43k Liks skoloje už Bayonet - Blue Galaxy, pasitikėjau žmogumi sakė per 2-3 dienas jis gali surinkti. Pervedė man 57k, aš jam persiunčiau Knife viskas buvo tvarkoj. Bet dėl viso pikto galvoju reikia išsisaugoti "status" avdrug sugalvos kažką :D tai kaip ir matosi sugalvojo atėjau 1 dieną ė serverį nėra, ateinu šiandien į serverį ir vėl žiūriu nėra, ale pasitikrinau jo status, žiūriu sutampa su vienu nicku 1998 ir dar kažkokie skaičiai buvo, net Eglė matė. Parašiau Eglei ką daryti kad gali būti jog gavau scam, paklausė kaip kas, pasakiau viską ir pasakiau koks jo nick dabar, ir pasikeitė iš kart map'as o šito 1998 nebėra, nes suprato kad prigavau. :D Tikiuos atgauti 43k ir būtų gerai kad tokių sukčių būtų kuo mažiau serveryje. Jeigu galvojate kad pats bandau apgaudinėti, tai tikrinkit logus. Per visą dieną prisijungiu tik vakarais nes dirbu tai būnu nuo 5:30 ar 6h ir iki 8h (UK laikas, LT būtų 7:30 ar 8h ir iki 10h) max ir tai nevisada.
4. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:http://www23.zippyshare.com/v/ZzL540tA/file.html   Demo žiūrėkit nuo 4:30 iki galo, nėra ilgas demo

#10 "_Darkness" 640 STEAM_1:0:581913621   6  2:25:59   27    0

Redaguota Kestis.
0

Dalintis šį pranešimą

Šitą sukčiautoją išbaninsim. Aš kai busiu online,imesiu tau 40k. 

Kiti kas skaitys šią temą,lai būna atidesni su scameriais. Jei netyčia jus apgaus,gal ir išbaninsim sukčiautoją,bet be įrodymu administracija neprivalo kompensuoti jūsų žalos :)

0

Dalintis šį pranešimą

Nebanink G. jo. Radau aš kas čia toks, tegu gražina knf arba tiesiog aš jam nedėsiu privilegijų ir šiaip bus projekte kaip duchas žinomas už kurio įžeidinėjimą banai nebus duodami :).
b2e9296289a30b4022c016dbefe5c7e8954.PNG

0

Dalintis šį pranešimą

Haha :D nu ir greitai cia apsisukai. OK. Na matysim situacija. 

0

Dalintis šį pranešimą

Jei negrąžins, aš tiesiog atsekt galiu, kur tas knf vaikšto ir pnš, tai tiesiog ištrinsiu tą knf iš jo acc arba jis surinks tuos taškus, kuriuos pažadėjo. Arba tiesiog tegu Kesčiui permeta knf atgal, o tas nuspręs ar jam 57k grąžint ar apscamint, kaip jį mėgino.

2

Dalintis šį pranešimą

Tai blet praėjo 1 diena, kas sakė kad negrąžinsiu? miegojau žmogau, katik atsikėliau ir katik steam paimė.. blet 1 diena praėjo ir vadina scameriu.. :DDDD nesu apgaves kažko..

0

Dalintis šį pranešimą

Jei ban uždėėjot nuimkit, ryt permesiu jam tuos taškus gi, nick pasikeičiau nes man skaičius atrodo gražesnis

0

Dalintis šį pranešimą

10 hours ago, |BeHero| said:

Tai blet praėjo 1 diena, kas sakė kad negrąžinsiu? miegojau žmogau, katik atsikėliau ir katik steam paimė.. blet 1 diena praėjo ir vadina scameriu.. :DDDD nesu apgaves kažko..

ne 1 dieną praėjo, o 2 dienos, tai nebandyk čia sukt kažką. Miegojai? o tai kas žaidė su 19980717 nicku? Brolis gal dar pasakysi? Kai pasakiau kad nuscaminai kitam mape stebuklingai dingai ir poto net nepasirodei. Tai net nebandyk ieškot durneliu, nes tiesiog galvojai jog jokių įrodymų neturėsiu nei ko. Kai atėjau į servą pats galėjai pasisakyt kad esi _Darkness bet kažkaip tylėjai.

0

Dalintis šį pranešimą

Atidavė jis kažkam jau acc, tai jokios skolos ir negražins, o viską yra pardavęs

0

Dalintis šį pranešimą

Mano manymu pist bana permanent jam

2

Dalintis šį pranešimą

jo perm ban. Uz savo veiksmu turi atsakyti. na ir kas kad grazint ruosiesi taskus tikejaisi vistiek nugvelbt viska :) ant kito nick kad persimest viska turejai panaudoti antra PC tai apie ka dar galima sneket, nes skinai ant ip neissisaugo o tik ant nick :)

0

Dalintis šį pranešimą

Žmogeliui penktadienį cs 1,6 steama nupirkau, o tas jau perm banned čia :DD 

0

Dalintis šį pranešimą

Matai jeigu niekas nekreips dėmesį tai gali dauguma čia pradėt scaminti :)

0

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar