dAy.dreAm;s

Einam tema iki galo! :D

7 pranešimų šioje temoje

Egle, o irodymai, kad ižeidinėjau? Nieks nieko nesake, kol vitiokas parase, kad netinku jum. O dėl ko net ir neaišku buvo, bet nesigilinau. Esmė tame, kad puse čia nėra vertų adminų, apart kuriuos pamynėjau anksčiau (vtk ir saluha), o serve yra daug žaidėjų su žymiai didesnę admino patirtimi nei tu, ar didžioji dalis tavo pamynėtų. O dėl manęs nesijaudink, man širdies neskauda, tik būtų įdomu tuos įrodymus sužinot, ar bent išsiaiškint, kodėl nuėmė baranka, nes kaip ir jokio šspėjimo negavau, ar bent skundą kokį, kaip kad visi gauna. (ta pati žinutė po kurios rakinai temą. Nejaudino ta tema manęs iki vakar, kol pasakei jog rėkiau ir įžeidinėjau, tai noriu iki galo dabar išsiaiškint viską, nepyk :l)

Redaguota dAy.dreAm;s
-1

Dalintis šį pranešimą

Tai jei iki galo tai iki galo :)

Irodymu neturiu, niekas cia taip nesusireiksmino kad demo daryt del to kad pasalinti priziuretoja. Visi vienbalsiskai nubalsavo tave pasalint, nes viska ka darei serve tai rekei ir pizdelinai ( kas priziuretojams nemanau kad butu naudinga ) zaidejai piktinasi poto :) O nusiskundimu buvo,nickais nevardinsiu... Ir smagiausia, kad kai tave pasalino, tu kazkokiu tai SUPER budu, pasidarei neiskalbus, tylejai serve, kas buvo keista. Tokiu galejai but ir pradzioi. Aisku visi dabar tave teisins, kaip gi buvusi silento admina atstume. Tu realiai i musu projekta atejai pries pora menesiu, ir po savaites tave priemem i priziuretojus, nes tavim tikejom. Bet viska ka padarei tai NIEKO :)

O del patirties, jog sakai as nepatyrusi, tai gi pats zinai, kad as cheatu negaudau, man gali sitas patirtis nekist. As Pagr. Admine buvau kazkada senais laikais, kai tu dar net nezinojai kas tas CS yra :) taip kad, jei turi kokiu rimtu nusiskundimu, rasyk ne man asmeniskai, rasyk visam mano kolektyvui. :) 

2

Dalintis šį pranešimą

Dreamsai, ar tik nejauti nuoskaudos, kad likai be admino, tad dabar nori issiliet ant visu. Buvai musu chate, stebejai, kaip tariames del kiekvieno ban, ar net GAG, kas yra tikrai smulkmena, ir vieno admino zodis, realiai, nieko nereiskia, ir sprendimai priimami vieningai. Del izeidinejimu, logiska, kad uz juos ir neturi gaut ispejimo, nes mandagiems zmonems net aiskint nereikia, kad tai yra nepriimtina. ( be to, uz tai ir bana galima deti). 

4

Dalintis šį pranešimą

Pala pala :D aš tylėjau, ar jūsų serve beveik nebūna. Jei nekalbėdavau rašydavau, nes negaliu visad bendraut, ypač vakarais. Jūs gal serve pabukit dažniau nei kartą į savaitę suprasit kas kaip vyksta.

0

Dalintis šį pranešimą

Na, issipasakojom? Palengvejo nors kiek? Neturiu nieko pries tave Faustukai :) Bet ir ant manes pykcio neliek prasau. Galiu tema uzrakint? Nes as cia jau nebeturiu ka bepridurt. 

0

Dalintis šį pranešimą

Ugne, jei būtų nuoskauda, kažin ar losčiau dar projekte. P.s čia gal jum nuoskaudos, kad mano akimis jūs neverti adminų kai kurie, kai yra serve daug didesnę administravimo patirį turinčių žmonių. Pasikartosiu tai nesupykit. Du žmones t.y vtk ir Saluha, nu dar takada yra verti adminų, o dauguma iš jūsų tik dėl vaizdo. Tokia mano nuomonė. Peace

-1

Dalintis šį pranešimą

Peace.

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.