Policininko šuo

[Unban]

15 pranešimų šioje temoje

Mano nickas - Policininko suo

Administratorius, kuris mane uzbanino - NARKOMANAS

Bano priezastis - Privilegiju piknaudziavimas

Trumpai apie situacija - Zmogui metu tikrai nemazai, bet elgiasi, kaip mazvaikis. Gavo pelnyta bana nuo manes pries kelis mapus atgal, uz privilegiju piknaudziavima (dave ungaga savo draugui, kuris kele bangas serve per mikrofona). Na ka, grizo po bano i serva ir iskarto dave man bana atgal, uz nieka (kerstas). Visas veiksmas demo pabaigoje, nieko nedariau blogo serve, tiesiog zaidziau. 

Irodymaihttp://www8.zippyshare.com/v/4TPQHDWH/file.html

Prasymas - nuimkit jam admina uz tokias nesamones

0

Dalintis šį pranešimą

Antra bana daviai per sendien man haleva,gavai atgal,buk ramus,viskas prasydejo nuo to kad as spectynau zaideja,kuris galbut buvo cytas,jis mane iskikino,nors servas nebuvo pilnas,gryzes i serva paskaiu kad negrybautu,ir iskikinau ji,gryzes jis man sove bana ,antra bana gavu uz tai kad atgaginau zaideja laikyk kardana dioq. uz tai irgi gavau bana. kalte abypuse,taip kad pabuk ramus 1h.. as irgi laukiau.  

man atrodo kad tau uz ta savivalevima ir kikinimus reiktu nuimt admina. 

Redaguota NARKOMANAS
0

Dalintis šį pranešimą

Kur irodymai ? Metaisi replikom, kurios ir be irodymu. Galejai drasiai sumesti, bet zinai, jog kaltas esi. 
1 Banas tau siandien
Iskikinau, nes buvo pilnas servas, tu grizai rekauti, izeidineti pradejai, as tave raminau. Tu manes neklausei ir toliau ant virsaus saukei. Gavai gaga ir man uzlagino cs, as isejau is servo. Tave kazkas atgagino, prisijungiau zaisti i mentus ir tu man davei free kicka. Grizes daviau bana, uz privilegiju piknaudziavima. Ne taip buvo ?
2 banas tau siandien
Tavo draugelis laikyk_kardana dioq labai konfliktinis, jo nuraminti neimanoma, kai jis uzsiveda. Pradejo konfliktuoti su zaidejais serve, gavo nuo manes gag, nes niekaip nurimti negalejo. Tu jam davei free ungag, o nuo manes bana, uz privilegiju piknaudziavima. Ne taip buvo ?

P.S. Koks skirtumas, ka tu cia vapalioji. Irodymu jokiu neturi, tusti paistalai. Uz tai as imeciau irodymus, kad free bana dejai. :)

Redaguota Policininko šuo
0

Dalintis šį pranešimą

krc jus abudu klausikit. Suo tu kikini zinau kad be reikalo jau buvau ispejas tave del to.gaila nebuvau serve .kitaip tau butu nuimtas adminas.

Narkusa tau irgi paskutinis ispejimas del piknaudziavimo ,kita kart nuimsim admina, 

Nebaninkit iskart duokit ispejimus ir pasisnekekit normaliai be keiksmu ir saukimo.!!!! 

aciu uz demesi 

0

Dalintis šį pranešimą

....

Redaguota NARKOMANAS
0

Dalintis šį pranešimą

As i priziuretojus ? Tu dvi anketas rases, kazkodel nepriime, susimastyk :D
vTk, o kur irodymai is jo puses ? Man jokie isp cia nepriciom turetu buti, jis dejo free bana :) 

0

Dalintis šį pranešimą

narkusa, šiandien tavo draugelis gavo gaga ir sakei jam, kad negali dabar nuimt nes prižiūrėtojai serve yra, o kai nebus nuimsi. vėliau vtk išėjo iš servo ir tu bandei nuimt gag, bet skundeisi, kad neišeina. jeigu jau prisidirbes esi, tai geriau čia forumuose nepizdelint

0

Dalintis šį pranešimą

Pastoviai skundziates kad serve nieko nahui pasiust nebegali, o paziurekit del kokiu veju patys pjaunates :)

1

Dalintis šį pranešimą

Tas "nahui pasiuntimas" nelabai vietoj pasakytas. Cia ne del "nahui pasiuntimo" as kuriau tema, o del free bano. Tiek jis, tiek tas laikyk_kardana dioq, abu lazda gerai lauzia. Nieko nesakau, gali jie ten siuntineti visus nahui ir pns. Niekas uz tokius dalykus banu nedalina. Bet, kai pradeda rautis ant keliu zaideju ir kai girdi 5/10/15 minuciu saukima i mikrofona tik "bybius, nahui, ciulpk, bomzas ir pns." naturalu, jog erzina ir pati tave ir kitus zaidejus, kurie ir praso, kad gagintume, jog nurimtu. 

0

Dalintis šį pranešimą

As nieko cia nebandziau prilygint, turiu omeny kad kai adminais nebuvot lengva pist prota buvo, o db pats pamatei kai nori serve tvarka palaikyt visad sudas gaunasi ir is niekur toks priesiskumas atsiranda ;)

1

Dalintis šį pranešimą

nebelok suniuk :D nesarmata kaziolint????? draugus irgi pridavineji? :D jauciu(draugu daug turi) :D:D ;D GALIT IMT TA ADMINA :) BET SITAM PROJEKTE HEBRA DYDESNIO OZIO NERA UZ POLICINKO SUO... PEACE

0

Dalintis šį pranešimą

Tavo komentaru cia maziausiai reikia, normaliai sakyniu surinkti negali, vapalioji vejus apie ozius ir svetimus gyvenimus. Ka tau ir belieka daryti, tik stumti forume ir serve ant manes :) Nes zinai, kad suda mali. 

0

Dalintis šį pranešimą

apsiverk :D 

0

Dalintis šį pranešimą

Nuimtos privilegijos, dabar tiesiog liko jam vipas su viena admino raide, už kurią raktus taškus gaus kaip adminas, tačiau negalės naudotis admin meniu. 

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.