FwT

pew pew isterikas

6 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis žaidime: fwt
2. Admin/Sukčiaus slapyvardis žaidime: pewpew
3. Jūsų kaltinimai šiam žmogui: jau kelinta karta kickina ir pisa prota man del to, kad idedu i turgu R skina uz 85k ir aiskina kad R skinai max iki 80k tik man idomu is kur jis cia tokias informacijas traukia nes tik jam vienam netinka sita kaina. dar pats nesenai dedavo R skinus po 80k+ i turgu ir px budavo, o jam dabar atlepausiui vieninteliam nepatinka, kad as idedu ta skina su tokia kaina, isprovokuoja pats darydamas nesamones, kazka pasakai ir pisa bana :D nenumirsiu,palauksiu tas 45min kol banas baigsis, bet jau ne pirmas kartas kad adminai daro ka nori patys, bet kitiem to paties daryt negalima, logikos 0

-4

Dalintis šį pranešimą

Tu biški atsigauk visu pirma, dėdavau, kai dar tikrai tie skinai būdavo tiek verti, o dabar nuspręstą jau mėnesis, kad R skinai iki 60k 

Tai tu čia mažiau isterikuok, kiekviena kart ateini ir verki dėl mapų ir t.t 

Gauni kick`ą ir pradedi ižeidinėti ir esi baninamas.

0

Dalintis šį pranešimą

xuj jie budavo tiek verti,maziau tu cia garuok. jeigu tau vieninteliam ta kaina netinka tai tu praslysk i sona, nupirks kas nores, nenores nepirks, nes kazkaip tau vienam cia uzkliuvo tas mano skinas ir jo kaina kuria dejau i turgu.

dedi kick is lempos, gauni bazaro, lieki sudo vietoj kaip ir savo kieme ir uzdedi ban, kasdiene adminu logika

-4

Dalintis šį pranešimą

Nu tai ką tu čia dabar mėgini įrodyt? D:D Sako man vienam. Visi tau sako išimt, bet jei biški žlibas esi tai ne mano bėdos. 

Rakinu tema, nėra jokių įrodymų, kad kažką būčiau padaręs netaip.

0

Dalintis šį pranešimą

Fwt nelok ant visu

0

Dalintis šį pranešimą

FWT tu gal kada nors baiksi ar ne.tu juk zinai visa sistema konteri ir kokios taisykles ir kaip losiam ir kaip mes visi susitare esam tarp visu zaideju,bet tu matau isskirtinis ane,darai savaip o poto kai kika gauni pries tai ispejom tave ,tu poto cia nusiskundimus rasai.,tu biski ciuhinkis ir raminkis ,nes reputacija tavo isvis jau minusine, neberasik cia daugiau del nesamoniu nes kitaip vel gaga cia gausi ,poto vel erksi .!!!!

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.