DYone

Prižiūrėtojų atranka

13 pranešimų šioje temoje

Atranka į Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojus

Dėmesio:

Jeigu tema atrakina, o anketų vos kelios, savininkai turi teisę, neišrinkti iš kelių anketų prižiūrėtojų.
Temos rakinamos, tik tada, kai serveris turi pakankamai prižiūrėtojų.

Privalumai:

Daugiau, nei 18 metų.
Didelė administravimo patirtis.
Draugiškas bendravimas su žaidėjais bei administracija.
Legalus žaidėjas.

Anketos pavyzdys:

Jūsų tikras vardas?
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime?
Jūsų amžius?
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.
Skype?
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.
Ar žinote visas serverio taisykles? 
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?
Apie save(keliais sakiniais).

Anketos bus tikrinamos Savininko pasitarus su Pgr. Prižiūrėtojais, po kiekviena anketa bus rašoma PriimtasAtmestas arba Test.

Visi anketos punktai turi būti atsakyti bei prašomą informaciją pateikti tiksliai, kitu atveju nebus skaitoma anketa.

Test - žaidėjas priimamas į prižiūrėtojus dviem savaitėm ir po jų sprendžiama ar palikti prižiūrėtoją ar ne.

2

Dalintis šį pranešimą

2017 - 05 - 19 esami prižiūrėtojai

Pgr. Prižiūrėtojai:

kNg # t2d / vTk

@!

Prižiūrėtojai ir Prižiūrėtojos:

G.

iLy` Šiknė

*SSRS*UzpisantisMAP

Le0*

kNg # k0reja * Starza

JURBARKAS
Laikini prižiūrėtojai (Test): 

Atrankos į prižiūrėtojus atrakintos, pildom anketas!!!

1

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas:Aivaras
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime:rapiDh4x
Jūsų amžius:15, eina 16.
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį:Turi DYone mane.
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?:Ne, bet teko ilgai būti kituose projektuose administratorium, ir prižiūrėti tvarka.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: Nėra.
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?:Įvairiai, žiūrint kokia diena.Jei savaitės pradžia aktyvumas nebus didelis, jei trečiadienis-penktadienis aktyvumas bus didelis, tuo pačiu vasara ateina, o per vasara neturiu dideliu planų, tai tikrai aktyvumas būtų  .
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?:Nes noriu išbandyt kažko naujo,  noriu įrodyt ko esu vertas, bei padėti žmonėm, palaikyti tvarka bei apsaugoti nuo čyteriu serveryjį.
Apie save(keliais sakiniais):Na esu Aivaras, gyvenu Plungėje turiu 15-iolika metų, eina 16-iolika.Esu draugiškas, jei su manim draugauja ir nėra pasikėlęs ar "Darželio vierchas" nes tokius iškart atmetų, biškį pabazarinu, ir duodų durniui kelią, esu kartais nervingas, bet manau tapęs prižiurėtojių isiliečiau ne žaidime, o savyje.

Jūsų tikras vardas: Viktoras
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: Algiukas
Jūsų amžius: 21
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: neturiu kaip sakoma nonas.
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: Ne, pirma karta bandau .
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit:
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?:Po darbo arba savaitgaliais.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Noriu padeti zaidejams saugotis nuo ju paciu blogu apsisprendimu serveryje
Apie save(keliais sakiniais):  Ai gal nereikia.

Jūsų tikras vardas: Lukas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: J sOn
Jūsų amžius: 23 m
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: http://steamcommunit...61197963265260/
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: Taip
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit:  nemaza patirtis
Ar žinote visas serverio taisykles?  TAIP
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: normaliai - Kai nezaidziu cs:go .
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Noriu palaikyt tvarką, drausminti nusizengusius ir t.t
Apie save(keliais sakiniais): Kam bus idomu paklaus asmeniskai  

Jūsų tikras vardas:Paulius
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime:mDR.
Jūsų amžius:24
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: Taip
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit:2metai
Ar žinote visas serverio taisykles? 
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: Daug  
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Palaikyti tvarka ir zmoniu skaiciu mapu atzvilgiu..
Apie save(keliais sakiniais): Geras. Nusaunu  

Jūsų tikras vardas: Arnas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: GAMINGYTO  ;3
Jūsų amžius: 18
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: Taip. http://steamcommunit...m/id/denji1337/
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: Esu.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: 2-3metai mirce, ir apie 3metus masofkėse bei mixuose.
Ar žinote visas serverio taisykles?  Taip.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: Įvairiai. Kai turiu daug laisvo laiko apie 4-5h, jei mažiau laiko 1-2h.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Serveris išsiskiria jaukia atmosfera, žaidžia daug linksmų ir juokingų veikėjų. Čia žaidžiu jau gan ilgai, esu susipažinęs ir bendravęs su dauguma serverio žaidėjų. Norėtųsi išbandyt save kaip prižiūrėtoją šiame serveryje. Pusę metų jau pailsėjau nuo administravimo(ne jūsų projekte aišku), dabar vėl noriu tuo apsiimti. Nerašysiu, kad noriu būt prižiūrėtoju, nes noriu gaudyt čyterius ir t.t, manau ir durnam aišku, kad tai prižiūrėtojo pareiga  
Apie save(keliais sakiniais): Esu linksmas, bendraujantis žmogelis, kartais užsispyręs, niekada nenuleidžiu rankų ir siekiu savo tikslo. Mėgstu sportą ir tūsus.

Jūsų tikras vardas: Edvinas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: FwT^
Jūsų amžius: 20
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: http://steamcommunity.com/id/fwt_edvis
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: pagrindinis adminas kitam projekte buvau
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: ^
Ar žinote visas serverio taisykles?  nu
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: ivairiai
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: serva priziuret
Apie save(keliais sakiniais): grieztas,neissipisinejantis

Jūsų tikras vardas: Arūnas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: MonTela
Jūsų amžius: 17
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: http://steamcommunity.com/id/coltonx
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: Turėjau savo projektų, buvau prižiūrėtojų ir kituose serveriuose.
Ar žinote visas serverio taisykles?  Taip
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: Nuo 1 iki 6 valandų per dieną.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Kad galėčiau ramiai žaisti serveryje, be jokių rėkaujančių vaikų, bei stumimų. 
Apie save(keliais sakiniais): Esu labai linksmas, kantrus žmogus. Sportuoju, ateityje planuoju dalyvauti fitness'o varžybose. Cs žaidžiu nuo 6 metų.

Jūsų tikras vardas: Ernestas.
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: Ern @ Tamsta.
Jūsų amžius: 25, greitai 26.
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: Taip. http://steamcommunit...61197967231013/
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: Taip esu daugume serveriu buves priziuretoju, patirtis apie 10-12 metu, bei esu turejas ne viename kanale gth priziuretojo statusa.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: virs 10 metuku.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: Dabar ne per daugiausia nes vasara jug, 2-5h, siuo metu ne itin aktyvus nes darbu yra, bet buna jog pasijungiu ir visa laika esu ON steam'e, taigi galiu uzeiti uzbaninti cheat ir pan jeigu tik kas parasytu.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Manau kartais reikia uzo ryte ar velai vakare kaip jie ilsisi. )
Apie save(keliais sakiniais): Linksmas, bendraujantis, megstu pabuti gamtoje, pasaudau karts nuo karto, nemegstu issisokeliu counter strike zaidime, teisingas. 

Jūsų tikras vardas:Aurimas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime:NARKOMANAS
Jūsų amžius:26
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį:neturiu,pardaves  
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?:taip
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: 5-6 kartus po menesi. tiksliai nepamenu.
Ar žinote visas serverio taisykles?  taip,skaiciau.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: apie 4-5 h bet nevisada,,kartais ilgiau  
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: PATINKA  banynt cyterius,noriu padet islaikyt serva.
Apie save(keliais sakiniais): Bendraujantis bahuriukas.. senas vilkas cs 1.6 

Jūsų tikras vardas: Edgaras
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: kolega Edqa
Jūsų amžius: 32
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: http://steamcommunit...61197988767725/
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: 5metai
Ar žinote visas serverio taisykles?  taip
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: 3-4val
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Daug laiko praleidziu cia, paremiu kartas nuo karto, tai pamaniau pasisiulyt.
Apie save(keliais sakiniais): Neliudna su manim  

Jūsų tikras vardas: Rutvydas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime: Rutvis
Jūsų amžius: 17
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį: Taip, esu legalus. http://steamcommunity.com/id/Exw1337/
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?: Nėra teke būti prižiūrėtoju kituose serveriuose, todėl būtu puiki galimybė pabandyti.  
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju 0 rašykit: 0
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?: Paprastai apie 4-5h, 
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?: Manau labiausiai dėl to, nes labai smagus kolektyvas žaidžia, aišku prižiūrėti serverį nuo čyterių ir užtikrinti smagų bei įdomų žaidimą.  
Apie save(keliais sakiniais): Esu labai paprastas, nemėgstu išsišokinėti, nesu mandras, stengiuos vengti konfliktų, mėgstu labai futbolą ir paneles. 

0

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? Aivaras
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? HELLO!?
Jūsų amžius? 19 (Šitą mėn bus 20m.)
http://steamcommunity.com/id/superinis
Skype? fantosbonka
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip. ( Esu turėjas ir savo projektą )
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. Jeigu vertinant 10 baliai sistemoj tai 10
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip žinau.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Apie 3-4h darbo dienomis, bet jeigu yra galimybė praleidžiu ir ilgiau, o savaitgaliais žinoma ilgiau apie 4-6h.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Mėgstu palaikyti tvarką serveryje, jeigu yra žmonių kurie ateina į serverį sukčiauti(čytinti) iš karto tokius pastebiu ir juos nubaudžiu, jeigu naujokams kyla kažkokių klausimų, ar kažko nemoka, tai stengiuosi jiems padėti kaip tik galiu ir atsakyti į jų rūpimus klausimus.
Apie save(keliais sakiniais). Na pirmiausia esu paprastas, draugiškas, nemėgstu išsišokinėti prieš kitus, esu ramaus būdo, nesu pasikėlęs, bendrauju laisvai, padedantis visais įmanomais būdais, esu nekonfliktuojantis.

Tai tiek būtų apie mane ir mano anketą į prižiūrėtojus, Ačiū už dėmesį.

-1

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? Domas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? dyzelis
Jūsų amžius? 27
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. Neturiu steam, žaidžiu iš žaidimų tik CS 1.6 ir tik šitam serve.
Skype? nope
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip, bet 10 metų atgal
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. pora metų keliuose servuose auksiniais laikais, kai reikėdavo auto-join nustatyti ir laukti 20 minučių. Ir po to kickas už pingą :D
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip 
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? 2-4h per dieną, dažniausiai pirmoj dienos pusėj, darbo dienomis.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Rytais ir iki pietų nelabai būna adminų, bet dauk karksinčių/leidžiančių muziką/siuntinėjančių visus visur + mažų vaikų, tai smagu tvarką palaikyti 24/7 būtų.
Apie save(keliais sakiniais). Nesikeikiu nerėkiu nekonfliktuoju minu dviratį. 

1

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas?lukas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime?DEVILIUKAS
Jūsų amžius?14
Skype?
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?taip
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.2
Ar žinote visas serverio taisykles? taip
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?2metus
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? as noriu but priziuretoju delto kad bent zaidejai mane gerbtu o ne kaip dabar tiesiok keikesi
Apie save(keliais sakiniais). as esu lukas. man yra 14 metu. as gyvenu kaune.

0

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? - Vytautas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? - PozZ 'aS
Jūsų amžius?-  23 metai.
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.- taip steamas,
http://steamcommunity.com/profiles/76561198169790443/
Skype?-  vycka153
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? - taip
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.- per 10 metu patirties zaidziant cs 1.6 esu buves daugumoi serveriu  priziuretoju, pvz  laikiux.lt  ir panasiai,  atskiriu gerai zaidzianti zaideja   su patirtim negu zaideja zaidzianti su cytais ir naudojant neleistinas programas.
Ar žinote visas serverio taisykles? - taip
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? - visaip , kaip nedirbu nuo 2 iki 6 valandu  per diena,  su pertraukom  o  kaip dirbu pora valandu  i diena buna ivairiai plius  minus.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? -  palaikyti tvarka  ir drausme  serverija  ir suteikti  zaidejams auksciausia  kokybe tvarkoje  ir drausmeja serveri priziurint.
Apie save(keliais sakiniais).-draugiskas, bendraujantis, grieztas bet teisingas, su patirtimi ir rimtu poziuriu  i  atliekamas  pareigas.

2

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? Tadas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? Bomba :D
Jūsų amžius? 22
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.http://steamcommunity.com/id/ 
Skype? streetwuorkuot
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip esu buvęs.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. esu buves 4 mėnesius ir 6 dienas.
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip žinau 
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? aš praleidžiu darbo dienomis nuo 4-7 val o savaitgaleis nuo 3-5 val 
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Nes apsaugočiau nuo čytu nuo isibroveliu i serveri. Padėti ką sutvarkyti jei iškils problema ir padėti serverio žmonėms 
Apie save(keliais sakiniais). Aš esu tadas, man 22 metai greit ir 23 metai esu iš Plungės žematis. Patinka bendrauti su žmonėmis ir praleisti laika serveryje. Mano nuomone geriausias 1.6 serveris. :) :* <3 

0

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas?                                                                         Gedas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime?                                                     zet.
Jūsų amžius?                                                                                 33
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį.                  http://steamcommunity.com/profiles/76561198004031285/
Skype?                                                                                         Nenaudoju.
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose?                               Taip.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0.          Tiksliai nepasakysiu. Manau ~5metus.
Ar žinote visas serverio taisykles?                                                   Taip.

Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje?                         ~2-4h. (P.S. visada galima susisiekti per steam su manimi,esant būtinybei)
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas?               Negaliu pakęsti cheaterių.
Apie save(keliais sakiniais).                                                            Mėgstu headshotus ir atsipalaiduoti CS'e.

2

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? Dovydas
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? Mr*Klaipeda
Jūsų amžius? 22
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. Šiaip turiu steam, bet šiuo metų nežinau kuriame yra Cs.go, nes turiu juos DU, reiktų atsimint pssw
Skype? Turiu dovydas.rimkus1
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Jei kalbą apie cs eina kalbą? Tai ne, Bet šiaip kituose žaidimuose, pvz : samp, Tai taip, viename serverį buvaų netik prižiūrėtojas, bet ir cheat gaudytojas, DPKT narys, ir pan.
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. 0
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Priklauso nuo savaitęs, nes dirbu kiekveną savaite skirtingai. O šiaip tai tikrai nemažai.. po 50-150min..
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Iš ties, kaip prieš porą savaičių man pasiūlė šį serverį, patiko čia leisti savo žaidimo serverį, ganėtinai daugumą, čia žaidžiančių yra visai malonus, įdomus, aktyvus, linksmi, žmonės, su kuriais smagu leisti čia laiką, todėl kodėl gi jei jau čia leidžių laiką, nepabandžius ir tapti prižiūrėtojų,
Apie save(keliais sakiniais). Apie mane? Net nežinau, esu akprizingas.. turiu visada savo žodį ir pan..

0

Dalintis šį pranešimą

Jūsų tikras vardas? Karolis.
Jūsų slapyvardis/nick'as žaidime? COIA.M
Jūsų amžius? 23
Ar esate legalus žaidėjas? Jei taip nuoroda į steam profilį. http://steamcommunity.com/profiles/76561197975981044/

Skype? Obisvankarolis3
Ar esate buvęs prižiūrėtoju kituose serveriuose? Taip, zinoma. 
Administravimo patirtis, jei dar nebuvote prižiūrėtoju rašykit 0. kokie 4-5 metai mazdaug
Ar žinote visas serverio taisykles? Taip.
Kiek laiko praleidžiate Konteris.LT CS:GO serveryje? Ivairiai, kadangi atostogauju tai bunu daznai siuo metu.
Dėl ko norite būti Konteris.LT CS:GO serverio prižiūrėtojas? Truksta adminu jums, tvarkos reikia kartais, liaudis isijaucia kartais per daug. :)
Apie save(keliais sakiniais). Draugiskas, draugu neturiu. 

2

Dalintis šį pranešimą

2017 - 07 - 10 esami prižiūrėtojai

Pgr. Prižiūrėtojai:

kNg # t2d / vTk

@!

Prižiūrėtojai ir Prižiūrėtojos:

G.

iLy` Šiknė

*SSRS*UzpisantisMAP

Le0*

kNg # k0reja * Starza

JURBARKAS
Nauji prižiūrėtojai (nuo 2017-07-10): 

rapiDh4x

J sOn

GAMINGYTO  ;3

Ern @ Tamsta.

si

kolega Edqa

COIA.M

Atrankos į prižiūrėtojus užrakintos!!!

0

Dalintis šį pranešimą

rapiDh4x
J sOn
GAMINGYTO  ;3
Ern @ Tamsta.
kolega Edqa
COIA.M
si

Prašau susisiekti su manim per steam, skype arba forume AŽ ir parašyti savo steamid.

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.