FaT@L*ErRoR*BoR3

FaT@L*ErRoR*BoR3 unban

13 pranešimų šioje temoje

1. Jūsų slapyvardis ant kurio gavote ban:FaT@L*ErRoR*BoR3
2. Dėl ko jus užbanino? (aprašyti situaciją, o ne nukopijuoti reason'ą):sake adminas kodus naudoju :o 
3. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės:5167d4a6cea0965c4471ac0b1cb09ae3852.jpg
4. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:   http://www24.zippyshare.com/v/e5NvZmfV/file.html
5. Kokiame serveryje gavote ban?:185.80.130.124:27015

tikiuosi unban,ačiū už dėmesį ;) 

0

Dalintis šį pranešimą

Tikiuosi taves niekas neatbanins.

-1

Dalintis šį pranešimą

Kokia skaudus žodžiai... ačiū tau G... geros tau dienos🙂

0

Dalintis šį pranešimą

Kai issivalysi visas nesamones, tada bus kita kalba. Demo gal ir nieko nepastebes priziuretojai, bet tu labai gerai zinai, apie ka as kalbu :) Sekmes

-1

Dalintis šį pranešimą

Pats nesupratau už ką čia jam tas ban'as žmogus nekaltas per demo apsoliučiai nieko nenušovė, reakcija patyliu movemantas irgi kaip low player žaidėjo.Vienas ban'as pagal steamid rastas ir tas pats už sgs script, kuris nieko neprideda šaudyme, ar matant kvadratėlius.Wargods scans neradau, gal nedariai.Bet suvedus tavo ip adresa bei steamid nerado(bent man).Egle pati užsisėdus ir ant manęs buvai, ir dabar ant šito žmogelio nesuprantu tavęs.Aš irgi gi gavęs ban'a nuo antičheatinės tai pat buvau kodas tavo akyse, gal nebefantazuok ir leisk žmogui nekaltam žaisti?.

1

Dalintis šį pranešimą

Aciu uz nuomone :) 

Visi man lygus, nesu uzsisedus nei ant taves, nei ant jo, nei ant kito kokio zaidejo.

As sito zaidejo nesiruosiu atbanint. O kaip priziuretojai nuspres, cia ju reikalas.

0

Dalintis šį pranešimą

O tai argumentuok kodėl tu jo nežadi užbanint.Žmogus gal net nežino ką tu čia kalbi, arba net galvoja kitaip negu tu.Be argumentų manau niekas net nevyksta,o čia turbūt net demo nežiurėjusi iškart rašai, "neatbaninsiu, nes pats žinai už ką" tai kaip čia taip gali būti? Žmogus per demo, 4 round'ai bėga šaudo/drožia miršta visus 4 roundus nieko nenušauna ir jis čheateris? Nemanau..

0

Dalintis šį pranešimą

Tas varksas zmogelis zino kaip kodus pasikurt su nonu, o uz ka bana gavo nelabai supranta. Nu idomiai :) 

Lai laukia priziuretoju, jei jie atbanins, vistiek itariu kad greitu metu vel bana gaus :) 

0

Dalintis šį pranešimą

Su non'u pasikurti kodus? Dar taip įmanoma, net aš pažengęs "čheateris" to nežinau.Bet visgi, kur tavo argumentai aš jū nematau.Ir tu sakai "o už ką gavo ban'a nelabai supranta" nu tai pasakyk jam už ką gavo ban'a ir žmogus išaiškins situacija nemanai? O dabar iš kiauro į pilną pilstai ir nieko nevyksta.

0

Dalintis šį pranešimą

Koks tu ikyrus Rapidai, as savo nuomones nekeisiu, jei ir klystu tai nieko tokio, as nepriziuretoja gi, nuims bana jei reikes,et as gi sakau, mes vistiek dar unban anketoi susitiksim vel :D :D 

0

Dalintis šį pranešimą

Atbanintas.

0

Dalintis šį pranešimą

Cia turbut jis kliuna nes su nonu opengl32 bana gaves, nors manau tas nieko neirodo, nes ant steamo zaidzia svariai

0

Dalintis šį pranešimą

Ziuresim, kiek laiko svariai zais :) Sveikinu su unbanu, nuo G. -rep 

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.