Pat

Pat demo+ss

25 pranešimų šioje temoje

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Tave uzbanino is sito serverio adminas kNg # t2d / vTk. 
[AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. 
[AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Pat 
[AMXBans] Priezastis : ' SS ir Demo i Konteris.LT ' 
[AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.Konteris.LT 
[AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 27461012 ' 
[AMXBans] Tavo IP : ' 78.56.61.167 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Demo: http://www73.zippyshare.com/v/2ydj3pzQ/file.html 
SS: http://www7.zippyshare.com/v/UloIHCWZ/file.html

0

Dalintis šį pranešimą

ss visus tamsus ,tai cia anti ss turi, del to vedziojimo nu gal ir sekmes reiklas o gal ir ne, lauskim kitu nuomoniu. kolkas galvoju tu esi iklimpes zopoi :DD

0

Dalintis šį pranešimą

Bent jau mano nuomone, kad dvi vietos, viena viduri demo kai jis is budos islenda nusitaikes i c4 dedanti zmogu, kurio net nesigirdėjo. Nors koks protingai mastantis likes vienas ir girdedamas kad vipe zmogus yra lystu nusitaikes tiesiai i planta ir tas vedziojimas per buda tai nelogiska, lauke buvo terorristas ir parvede tiesiai kai teras pareina 

0

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, vTk said:

ss visus tamsus ,tai cia anti ss turi, del to vedziojimo nu gal ir sekmes reiklas o gal ir ne, lauskim kitu nuomoniu. kolkas galvoju tu esi iklimpes zopoi :DD

Juokingas tu :D Tikriausiai mapas keites, todel ir juodos tos ss, nes pries vota visada taip buna ir jeigu butu anti ss, tai visos butu tokios... Cia tik tavo nuomone;)

0

Dalintis šį pranešimą

o dabar ziurek .ir gedikis ,matai ss kuri ten spektinai zet ,ss normaliia padaritas nors ir tamsiai, o kai keiciasi mapas tu turetum buti respe.ss  darosi 5 sekundes kazkur.ir ka tu cia sneki vejus ,prisigaves esi niuhas ir patyletum

1

Dalintis šį pranešimą

pisi tu cia nx prota nebus unban ,gali eit I kita serva,. at I savo mix,nors ir ten zinos ka tu cia prisgavai 

-1

Dalintis šį pranešimą

sita zmogu esu banines kiek pamenu konkurentu projekte ir ciut nebuvau pasiustas administratoriu 

0

Dalintis šį pranešimą

Jeigu butu kazkoks isivaizduojamas tavo anti ss, as ju nei nekelciau, o dabar visiskai be baimes viska sukeliau, nes zinau, jog esu apsoliuciai svarus. Kai tas ss darei, as apskritai buvau nuleides csa, nes isiminejau ta demo del kurios tu pradejai verkti. Tavo vaizduote labai laki, susigalvoji, jog prigavai nors to net negalejo buti:) O ir diskutuoti su tavim neimanoma, nes kulturos lygis pas tave zemiau nei zemai.

0

Dalintis šį pranešimą

7 minutes prieš, PRT said:

sita zmogu esu banines kiek pamenu konkurentu projekte ir ciut nebuvau pasiustas administratoriu 

Kazka maisai.

0

Dalintis šį pranešimą

:DD juokingas esi ,nors ir protingai mastai. bet paziurek ka tru sakiai is pradziu,jok buvo votas mapu,o dabar nuleides csa :DD tu  biski pats galvoji ka sakai .ir as tikrai atsimenu ka kad nebuvo votu,ir turiu liudininku,taigi gali savo protinguma pasilaikit pas save, tema rakinu ir gero tau zaidimo kitur, jei atsiras kitu irodimu spresim. !!!

0

Dalintis šį pranešimą

krc.tema idomi ir paliksiu ja atidarita tada, nes dauk zmoniu sako jis svarus , ir as manaiu iki tol ka pamaciau , taiga rasom nesigedijam,ir visu pirma perziurekit ss ir demo. aciu uz demesi :D

0

Dalintis šį pranešimą

2 hours ago, Pat said:

Jeigu butu kazkoks isivaizduojamas tavo anti ss, as ju nei nekelciau, o dabar visiskai be baimes viska sukeliau, nes zinau, jog esu apsoliuciai svarus. Kai tas ss darei, as apskritai buvau nuleides csa, nes isiminejau ta demo del kurios tu pradejai verkti. Tavo vaizduote labai laki, susigalvoji, jog prigavai nors to net negalejo buti:) O ir diskutuoti su tavim neimanoma, nes kulturos lygis pas tave zemiau nei zemai.

nuleidus ar shift+tab(overlay) screenai niekada juodi nebuna tiek masofkese tik mixuose tikrine situs prikolus. Bet siaip pasaka visai nieko pries miega jaunimui bet man sita pasaka nelabai migdo kita papasakok

0

Dalintis šį pranešimą

Tai tau neaisku buvo su tuo vedimu taikinio per buda. Sakiau, girdejau ji lauke, vipo jis tikrai nenubego, tai supratau, kad eina l5 ir plius minus vedziau kurioj vietoj turetu buti eidamas slow. 1x1 likes ir vedziosiu as, gal nebejuokaukit... Jeigu patys zaidziat be galvos, tai cia jusu bedos. O del ss, sakau neisivaizduoju, kaip ir sakiau istraukinejau demo, pele pradejo sokineti i kaire puse, vel cs isijungiu, ziuriu ss daro ir banas. Visa istorija.

0

Dalintis šį pranešimą

SS kiek esu adminas yra tikrai keisti kad juodi, niekados to nesu mates. Is demo tikrai matos kad kazkas ne to, tiesa sakant matos kad bando taikytis, buciau labiau suprates is admino perspektyvso su linijom kur rodo uz kiek metru ir kokiu kampu juda zaidejas kad tiksliau issiaiskint situacija.

0

Dalintis šį pranešimą

pat.esi prigautas,turi reputacija gera, bet dabar esi didelioi zopoi kaip sakant,noris atsimazint zodziais, bet to neuzteks :D .

0

Dalintis šį pranešimą

kaip tik dabar neturedamas ka veikt demke isijungiau i nuleides laukiau ss padarytu viskas ok, tada bandziau su shift+tab irgi viskas normaliai tai nezinau kodel pas tave juodi screenai :D

0

Dalintis šį pranešimą

sakau jis gerulke yra,mazinasi tik kaip manymadams !!!

0

Dalintis šį pranešimą

Nu cia idomiai idomiai tema gvildenat 😀 Reiks prisest prie pc paziuret kame cia diela 

0

Dalintis šį pranešimą

Vtk, pries savaite paprasei, kad prasiskanuociau per wargoda, raidai kazka? Ne. Prisvaigai apie kazkoki mistini bana mixuose, kurio velgi nebuvo. Kitas dalykas, jus adminai, jeigu ss yra koreguotos jus turit jas atskirti. Cia jau principo reikalas, megstu teisybe, o dabar ji yra mano puseje, tad ir eisiu iki galo, nors ir tai laiko svaistymas.

0

Dalintis šį pranešimą

44 minutes prieš, dariushkinas said:

kaip tik dabar neturedamas ka veikt demke isijungiau i nuleides laukiau ss padarytu viskas ok, tada bandziau su shift+tab irgi viskas normaliai tai nezinau kodel pas tave juodi screenai :D

Pagooglinau, butent del cs nuleidimo ir buna juodos ss. Mazai zinai.

0

Dalintis šį pranešimą

Numesk linka kur taip raso

0

Dalintis šį pranešimą

nu tarkim, tai o kodel tada melavai kad votas buvo to metu, kam meloji ?

0

Dalintis šį pranešimą

NU mes su G. padarem eksperimenta. taip juodi ss gaunasi. Nu del to vedziojimo man labia nepatiko, bet suprantama kartais taip buna, zinau kad geras zaidejas esi. taiga pamasciau , atbaninu tave. sekmes toliaiu zaisti :D

0

Dalintis šį pranešimą

Haha svarbu kultura parodyt 😂😂

0

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.