Ark'xes

Savininkas
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  4

Ark'xes last won the day on November 23

Ark'xes had the most liked content!

Reputacija

8 Neutral

6 sekėjų

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

179 profilio peržiūros
 1. Ark'xes užnesk man vėl priž :D

 2. Renkam MVP dainas!

  Šiuo metu serveryje MVP sukeltos dainos yra atgyvenos (nebuvo kada rinkt naujų), kad visi būtų patenkinti dainų įvairove bei stiliumi leisiu jums pasireikšti. Dainos trukmė negali būti trumpesnė nei 7s ir ne ilgesnė nei 13s. Pasiūlymus rašome po šia tema tokia forma: 1. Laikas: 2. Dainos YOUTUBE nuoroda: Pavyzdys: 1. Laikas: 2:05 - 2:13 2. Dainos YOUTUBE nuoroda:
 3. Atnaujinta versija 2.0

  Perrašytas kai kurių funkcijų kodas. Pridėtos misijos, iš viso 14. Už misijos įvykdymą žaidėjas gauna taškų (kontroliuojama cvars). Misijas rasite pagrindiniame meniu arba parašę /achs Game Description'e rodys "CS:GO Legacy 2.0".
 4. Sveiks valio seni :D dingo priz ne man vienam taip turi but? :D

  1. Realiai Man Pohui.

   Realiai Man Pohui.

   Yra tas adminas gal tiesiog buvo kaškas ne taip bet rodo kad turi admina

 5. Kalėdinis atnaujinimas

  Atėjo tas visų mėgstamas laikotarpis - Kalėdų laukimas. Norėdami sukurt Kalėdinę aplinką serveryje pridėjome Kalėdines kepuraites bei DOVANĖLĖS. Kaip jos veikia? Kalėdinės dovanėlės turi 20% šansą iškristi nužudžius žaidėją. Jos atsiranda žaidėjo vietoje. Kalėdines dovaneles reikia paimti nuo grindų. Kalėdines dovaneles išpakuoti galite atsidarę pagrindinį meniu (/menu) Dovanėlese galite rasti: skrynią, raktą, graffit dėžę ar net skiną!
 6. Greitai padarytas GFX

  Visai pohuj, bet kad 0/0 žaidėjų tai ne kažką
 7. Konkursėlis kuris pakvies daugiau žaidėjų!

  Jeigu nariai aktyviai dalyvaus prizai bus geresni!
 8. Kadangi tai yra visiškai nauja modifikacija su naujomis funkcijomis tai suteiksiu šiek tiek informacijos apie svarbiausius aspektus. Kaip gaunamos skrynios/raktai? Skrynios ir raktai gaunami už nužudymus. Raktai gaunami 4 kartus rečiau negu skrynios. Taip pat gaunate kas kart surinkus 150 nužudymų, kiek liko nužudymų iki rakto galite matyti pagrindiniame meniu: Raktas [10/150]. Kaip gauti graffiti? Graffiti dėžės taip pat gaunamos už nužudymus. Dėžes rasite savo inventoriuje ten pat galite jas ir atidaryti. Iš viso yra 63 skirtingi graffiti. Graffiti galite piešti su T raide, tačiau turite pirmiausia jį užsidėti. Kokie skinų retumai? Skinai yra pažymėti raidėmis. A+ = Itin reti (Peiliai), A = Labai reti, B+ = Reti, B = Dažni, C = Labai dažni. Kaip išjungti muziką ar ją pakeisti? Muziką galite išjungti parašę /off, /stop arba nuėję į /menu ten susirasite Nustatymai, o toliau viskas bus aišku, ten pat galėsite pasikeisti ir savo MVP muziką. Nenoriu matyti žaidėjų skinų, ką daryti? Norėdami išjungti žaidėjų skinus į console įveskite: cl_minmodels 1 Kodėl krinta rankas? Norint sukurti konkurencingą aplinką Mūsų projekte rankas yra parenkamas pagal Jūsų sugebėjimus. Kaip veikia rankas? Nuo ko priklauso kiek skill'o prarandu ar gaunu? Rankui sukalibruoti visų pirmiausia Jums prireiks nužudyti 100 priešininkų. Tai padarius Jūs gausite savo ranką. /rank rodys kiek dar trūksta. Kiek gaunate skill'o priklauso nuo žaidėjo kurį nušovėte skill'o. Kuo didesnis nušautojo žaidėjo skill'as tuo daugiau Jūs gausite. Kiek prarandate skill'o priklauso nuo žaidėjo kuris Jus nušovė. Kuo mažesnis žaidėjo kuris Jus nušovė skill'as tuo daugiau Jūs prarasite. Lygiai, ką galima su jais nuveikti? Lygiui pakelti Jums reikia 250 nužudymų. Už lygio pakilimą gaunate skrynių, raktų ir taškų arba SKINĄ! Taip pat lygiai reikalingi norint užsidėti žaidėjo skiną. Trumpai apie funkcijas kurios paimtos iš cs:go. Šaunami ginklai juda, taip pat išmetus jie šiek tiek pašokinės. Norint mesti ginklą toliau, laikykite E ir spauskite G. Norėdami numesti granatą arčiau, meskite ją naudodami dešini pelės mygtuką. Kiekviena skiną galite apžiūrėti (inspect) paspaudę Flashlight [F] mygtuką. Šiam kartui tiek, tema bus pildoma. Jei kas neaišku ar nesupratote, rašykite po šią tema, viskas bus atsakyta.
 9. Realiai Man Pohui Prisistato!

  Mldc vaikis, greitai tvarkosi.
 10. Davai nestabdom ir jungiames prie projekto!

 11. Unban anketa

  Šioje temoje galite pateikti savo Unban formą, kurios pagalba turėsite galimybę būti atbanintam serveryje. Siekiant geriausių rezultatų rekomenduotina atidžiai užpildyti visus laukelius. Jeigu formą jau pateikėte, neduplikuokite jos dar kartą, nespaminkite šaukyklos ir kitų šaltinių. Mūsų administracija atsakingai peržiūrės jūsų UnBan formą ir nuspręs ką su jumis daryti. 1. Jūsų nick žaidime: 2. Administratoriaus nick, kuris jus išbanino: 3. Priežastis, dėl kurios buvote išbanintas: 4. Jūsų .dem + SS failai suZIPinti arba suRARinti ir įkelti į http://www.zippyshare.com/: Ketvirtas punktas gali pagreitinti arba sulėtinti jūsų formos procesą jeigu failų pavyzdžiui nepateikėte kaip prašoma. Itin svarbu, jog failai būtų suspausti į vieną - tik tokiu būdu galime būti užtikrinti, jog failų modifikavimo laikas ir data bus teisingi ir žinosime, jog nuotraukų neperdarinėjote ir nesiekėte mūsų apgauti. Šis pranešimas buvo sukurtas tiems, kurie užsipuldinėja administraciją ir mano, jog tie yra neišmanėliai ir failų pateikimo būdas jiems palengvins darbą ar šiaip prisikabinėja. Prašome sukurti naują temą su pavadinimu UnBan Nick , pvz.: Unban Realiai Man Pohui ir viduje užpildyti pateiktą formą.
 12. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation