Jump to content

CS:GO Serverio IP adresas : 91.211.246.16:27015

BeyondLow

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

1 sekėjas

Apie BeyondLow

Paskutiniai profilyje apsilankė

68 profilio peržiūros
 1. BeyondLow

  pasiūlymas/įdėja Nusiskundimai

  Radau žmogų kuris tai daro jis vardu MrPanda Pats prisipažino sako čia programa.
 2. BeyondLow

  pasiūlymas/įdėja Nusiskundimai

  Dabar neturiu kur imesti tai idėsiu čia. Kažkokie žmonės botina serverį nežinau kas, bet gali būti S1On!` , nes niekada jo nemačiau ir praaitam mape irgi taspats buvo.
 3. 1. Jūsų Slapyvardis Žaidime?: BeyondLow2. Kam yra skirta jūsų įdėja? (Forumui/Serveriui) Forumui3. Koks yra jūsų pasiūlymas/įdėja (Prašome tai apibūdinti, aprašyti aiškiai bei suprantamai) Sukurti forume nauja skiltį "Nusiskundimai". Kad galėtume reportinti hackerius, nemandagius žaidejus ir pns.4. Nuotraukos/Vaizdo įrašas apibūdinantys jūsų pasiūlymą/įdėja (Nebūtina):
 4. BeyondLow

  Skinų bugas serveryje

  Jau susitaise.
 5. BeyondLow

  Skinų bugas serveryje

  Šiandien žaisdamas serveryje radau skinų bugą. Idejau i marketą kokis 12 skinų nes turejau duplicates ir kai kurių nereikejo. Po to kai pastebėjau, kad niekas neperka išėmiau kelis, kad pakeisčiau kainą. Kai norėjau išimti AK47 | Complex pastebejau bugą buvo daugiau nei 1 ak ir negalejau (vis dar negaliu) išimti to skino kai išemu gaunu ta skiną bet markete jis pasilieka. Jei galite prašau sutaisyti, nes čia žaidimą laužiantis bugas.
 6. BeyondLow

  i priž anketa :)

  Per www.vocaroo.com papasakokit apie konteris kazkurta 20-30 sekundziu, tai butina. Nebus girdetas balsas iskart atmetamas anketa! Šito neradau niekur tavo anketoje žinok irgi reikia
 7. BeyondLow

  BeyondLow prižiūretojo anketa

 8. BeyondLow

  BeyondLow prižiūretojo anketa

  Jūsų slapyvardis žaidime: BeyondLowJūsų amžius: 15Kodėl norite į Prižiūrėtojaus pareigas?: Norėčiau tapti prižiūretoju , kad galečiau geriau tvarkyti serverį. Nes dabar daugiausia tik galiu spectatinti žmones su čytais ir i forumus įmesti demo arba jų wargodą. Negaliu mutinti reklamaų ir pns. nematau daug prižiūrėtojų dieną daugiausia tik vakare , o aš daug laiko pražaidžiu dieną. Kokia yra jūsų patirtis Prižiūrėtojaus pareigose? (Projektų pavadinimų neminėkite): Esu buvęs tik viename serveryje prižiuretojas , 1 mėnesį , nes serveris užsidarė.Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: Maždaug 5 metusAr jūs esate Steam, NON-Steam žaidėjas?: NON-SteamKiek laiko praleidžiate/planuojate praleisti serveryje? (Apytiksliai): Per darbo dienas apie 2-3 valandas . o per savaitgalius arba atostogas 5-6 val.Ar gerai mokate elgtis AMX Komandomis? Taip žinau visas.Išvardinkite pagrindines AMX Komandas: amxmodmenu , amx_kick , amx_ban , amx_slay , amx_slap , amx_votemap ir t.tAr turite Mikrofoną? (Jeigu atranka bus pratesta į Apklausa Balsu): Kolkas neturiu.Jūsų Skype/discord Duomenys: Skype neturiu , o discord: MatassB #0986
×