Realiai Man Pohui.

Konteris.lt Serverio Prižiūrėtoju rinkimai.

7 pranešimų šioje temoje

Nuolat ieškome naujų patikimų serverių prižiūrėtojų prisijungti į mūsų komandą, kurie turi patirties iš kitų projektų ir netektų patirti nusivylimų laikui bėgant. Vieni išeina, kiti ateina, todėl vietų pastoviai turime protingiems pretendentams. Apačioje pateikti reikalavimai, privalumai ir anketa, kurią galite pildyti.

Reikalavimai:

1. Nuo 16 metų (iš patirties galime teigti, kad jaunesniųjų pusė nėra pasirodžiusi mūsų komandoje pakankamai gerai. Žinoma, galimos ir išimtys ypatingiems variantams)
2. Būti komunikabiliam, nebijoti mikrafono
3. Būti mandagiam tiek su serverio žaidėjais, tiek su pačia Administracijos/Prižiūrėtojų komanda
4. Pareigos, atsakingumo ir teisingumo jausmas, gebėjimas suprasti situaciją kitu kampu, nesikliauti žodis į žodį kas parašyta taisyklėse
5. Draugiškumas
6. Turėti Skype, Discord susisiekimo programas
7. Turėti švarų Steam CS klientą
8. Turite turėti švarią banų istoriją

Nekreipsime dėmesio į ant greičio užpildytas anketas. Jei negalite pasistengti tai net nesistenkite, nes iš karto būsite atmestas be jokių pasitaisymų!!!

Privilegijos:

Gausite privilegijas, su kuriomis galėsite lengvai nubausti nusižengėlius. Kol būsite aktyvus ir protingas, tol turėsite Prižiūrėtojo statusą.
Didelį pasitikėjimą nuo administracijos, bei lengvesnį susisiekimą.

Jei tikrai to norite ir esate pasiryžęs tapti rimtu Konteris.lt  Prižiūrėtoju, jūs gausite užpildyti žemiau pateiktą anketą ir parašyti šitoje temoje.

SVARBU - nekreipsime dėmesio į paprastai ir ant greičio užpildytas anketas!
Jei esi naujokas ir dar nežaidei serveryje bent 1 Mėnesio be pertraukų, anketos NEPILDYK!

Anketa:

Vardas:
CS 1.6 Žaidime nickas:
Steam community : 
Amžius:
Nuo kada esate Konteris.lt projekte:
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Dalintis šį pranešimą

Atsakyti

Vardas:Jovydas
CS 1.6 Žaidime nickas: Javainisz
Steam community : 
Amžius: 17(tuoi 18)
Skype/Discord: Javainisz#1891
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: Pradėjau žaisti prieš savaitę.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):Esu žmogus mėgstantis tvarką,  nemėgstu kai serveryje yra čyterių, ir tie čyteriai gadina serverį, tad aš manau kad tikrai tikčiau į šitas pareigas. Esu susipažinęs su AMX komandomis,  moku ban'int, kick'int ir t.t. Esu tikrai draugiškas, be reikalo nesiveliu į ginčus ir tikrai moku bendrauti su žmonėm
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Esu dirbęs su photoShop'u, bet nieko įpatingo nemoku.

6a3ba3b12b2f646c44c209147bd66c0d578.png

Dalintis šį pranešimą

Vardas: MINDAUGAS

CS 1.6 Žaidime nickas: MYSHA
Steam community : https://steamcommunity.com/profiles/76561198036010549/
Amžius: 17
Skype/Discord: mmelesis
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: Neilgai, porą dienų, bet spėjau apsiprasti
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Esu patyrės cs.1.6 žaidėjas, kuris ne kartą buvęs prižiūrėtojumi. Esu subrendusi asmenybė kuri turi užsispyrimo ir noro dirbti. Esu kantrus bet griežtas, draugiškas ir nuoširdus žmogus kuris kiekvienam padės. Mėgstu bendrauti su įvairiais žmonėmis bei jiems padėti. Sugebu susikoncentruoti į darbą ir rimtai į tai žiūrėti.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): PhotoSHop šiek tiek ir dizainų kodavimas html/

9a718be74ac55f61282705752fccc377970.png

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Vardas: Rokas
CS 1.6 Žaidime nickas: Nudie
Steam community : 
Amžius: 16
Skype/Discord: Rokas123312
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: Nuo šiendienos bet aktyvėju ir bandau kažka padaryti serveryje 
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti  prižiūrėtoju(-a): Esu buvęs pas jūs sename projekte prižiūrėtojų, tikrai nusipelnęs moku atlykti visas pareigas, gan gerai prigaunu cheaterius, bei tikrinu dėmo dalykus
Ar turi kokių sugebėjimų su PC(PhotoShop, Video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...) : Dirbęs daug kartų prie programavimo, scriptinų moku naudotis fotošopu, bei po biški gaudausi video montavime, o su html mysql ir php neteko dirbti tai nemoku. 

6a3ba3b12b2f646c44c209147bd66c0d247.png

NEAKTYVUS.

Dalintis šį pranešimą

Vardas: Saulius .
CS 1.6 Žaidime nickas: Sauj0ks.
Steam community : https://steamcommunity.com/id/saulj0ks/
Amžius: 15metų.
Skype/Discord: Discord : Bandyga#4993
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: 1 savaitę kažkur gal mažiau.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Na ,nes esu aktyvus ,draugiškas,mandagus,atsakingas na bandau laime gal ir pavyks ,bet reikėtu daugiau laiko pražaisti ir tada pildyti :)
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...):

Truputi su PhotoShop moku . Na patinka dirbti su forumais ,bet nelabai moku tai :D 

6a3ba3b12b2f646c44c209147bd66c0d247.png

NEAKTIVUS

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Vardas: Osvaldas
CS 1.6 Žaidime nickas: Supermenas (Pasikeites nick)
Steam community : https://steamcommunity.com/profiles/76561198451834984/
Amžius: 15
Skype/Discord: osvaldas.sarkus
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: 2018-11-01 (Maždaug)
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a): Labai gerai atlieku pareigas, esu patyres. Turiu gerą patirtį reklamuojant, atskirius cheatus nuo gerai žaidžainčio žaidėjo.
Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...): Turiu, bet pavyzdžiu neturiu.

6a3ba3b12b2f646c44c209147bd66c0d687.png

Redaguota Realiai Man Pohui.
atmestas

Dalintis šį pranešimą

Vardas:Ovidijus
CS 1.6 Žaidime nickas: Sugalvok Vardą
Steam community :  Neturiu. Žadu nusipirkt kada.
Amžius:16 greit 17.
Skype/Discord: Nenaudoju bet jai prireiks kodėl gi ne.
Nuo kada esate Konteris.lt projekte: Jau kokias dvi savaites tikrai.
Kodėl manai, kad esi vertas(-a) tapti prižiūrėtoju(-a):  Manau jog esu vertas šitų pareigų esu aktyvus, Noriu padėti šio projekto žmonėms. Daryti tvarką, platinti projektą nes šis manau gan neblogas.  Įrodyti , kad galiu kažką padaryti. Padėti atgaivinti šį serveri bei forumą. Žinau beveik visas amx komandas todėl su pareigom nebus sunku susitvarkyti.

Ar turi kokių sugebėjimų su PC (PhotoShop, video montavimas, scripting, programming, php, mysql, html...) Ant cs 1.6 nieko negaliu padėti, bet kažkada dirbdavau su samp gamemodais tai turiu patirties su SCRIPT

9a718be74ac55f61282705752fccc377852.png

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar