Jump to content

CS:GO Serverio IP adresas : 91.211.246.16:27015

BeyondLow

BeyondLow prižiūretojo anketa

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų slapyvardis žaidime: BeyondLow
Jūsų amžius: 15
Kodėl norite į Prižiūrėtojaus pareigas?: Norėčiau tapti prižiūretoju , kad galečiau geriau tvarkyti serverį. Nes dabar daugiausia tik galiu spectatinti žmones su čytais ir i forumus įmesti demo arba jų wargodą. Negaliu mutinti reklamaų ir pns. nematau daug prižiūrėtojų dieną daugiausia tik vakare , o aš daug laiko pražaidžiu dieną. 
Kokia yra jūsų patirtis Prižiūrėtojaus pareigose? (Projektų pavadinimų neminėkite): Esu buvęs tik viename serveryje prižiuretojas , 1 mėnesį , nes serveris užsidarė.
Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: Maždaug 5 metus
Ar jūs esate Steam, NON-Steam žaidėjas?: NON-Steam
Kiek laiko praleidžiate/planuojate praleisti serveryje? (Apytiksliai): Per darbo dienas apie 2-3 valandas . o per savaitgalius arba atostogas  5-6 val.
Ar gerai mokate elgtis AMX Komandomis? Taip žinau visas.
Išvardinkite pagrindines AMX Komandas: amxmodmenu , amx_kick , amx_ban , amx_slay , amx_slap , amx_votemap ir t.t
Ar turite Mikrofoną? (Jeigu atranka bus pratesta į Apklausa Balsu): Kolkas neturiu.
Jūsų Skype/discord Duomenys: Skype neturiu , o discord: MatassB #0986

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pridetas paskutinis klausimas, butinai perziureti! Aciu uz demesio. Ir paspausti rodyti kas redagavo!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , BeyondLow parasė:

Jūsų slapyvardis žaidime: BeyondLow
Jūsų amžius: 15
Kodėl norite į Prižiūrėtojaus pareigas?: Norėčiau tapti prižiūretoju , kad galečiau geriau tvarkyti serverį. Nes dabar daugiausia tik galiu spectatinti žmones su čytais ir i forumus įmesti demo arba jų wargodą. Negaliu mutinti reklamaų ir pns. nematau daug prižiūrėtojų dieną daugiausia tik vakare , o aš daug laiko pražaidžiu dieną. 
Kokia yra jūsų patirtis Prižiūrėtojaus pareigose? (Projektų pavadinimų neminėkite): Esu buvęs tik viename serveryje prižiuretojas , 1 mėnesį , nes serveris užsidarė.
Kiek laiko žaidžiate CS 1.6?: Maždaug 5 metus
Ar jūs esate Steam, NON-Steam žaidėjas?: NON-Steam
Kiek laiko praleidžiate/planuojate praleisti serveryje? (Apytiksliai): Per darbo dienas apie 2-3 valandas . o per savaitgalius arba atostogas  5-6 val.
Ar gerai mokate elgtis AMX Komandomis? Taip žinau visas.
Išvardinkite pagrindines AMX Komandas: amxmodmenu , amx_kick , amx_ban , amx_slay , amx_slap , amx_votemap ir t.t
Ar turite Mikrofoną? (Jeigu atranka bus pratesta į Apklausa Balsu): Kolkas neturiu.
Jūsų Skype/discord Duomenys: Skype neturiu , o discord: MatassB #0986

Balsas kai 12 mečio bet čia jau manim turesit pasitiket kad ne 12  metis https://vocaroo.com/i/s1jLxNvjwzfS

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar