Naujienos

KONTERIS.LT - Nostalgija 1.6

KONTERIS.LT - Nostalgija 1.6

Sveiki mieli 1.6 žaidėjai! KONTERIS.LT Nauja pradžia? Nostalgija 1.6? Tikrai taip. Šuoliuok į serverį ir susimesk sklatkę su draugais ir susikurti klaną arba pažaisk Flip! Nepamiršk užsipirk daugiau sveriamų: batų, šalmų, liemenių iš Lenkijos. Tikrai pritrūks tau! KONTERIS.LT grįžta!
Įvardinsiu dalį sistemų, kurios dabar egzistuoja serveryje

FLIP sistema! Į ją įeina rupijų sistema bei mirčių sistema. Galima žaisti iš rupijų bei su draugais, komandos nariais iš mirties (for fun).

Loterijos sistema! (Kas tam tikrą kiekį minučių, esant tam tikram kiekiui žaidėjų, vyksta serveryje loterija iš rupijų. Parašius komandą: /lot būsite užskaitomas žaidime, kaip dalyvis. Sistema atsitiktinai išrenka nugalėtoją.

1 000 000 sistema! Serveris A.Valinsko vardu, tris kartus per žemėlapį užduos klausimą, į kurį Jums reikės atsakyti. Greičiausiai atsakęs žaidėjas gaus: random kiekį rupijų arba skiną iš visų esamų skinų, kurie yra serveryje! Jei per dvi minutes niekas neatsakys, teks laukti kito klausimo.

Team Talk sistema! Nuo šiol mūsų serveryje, žaidėjai galės naudoti: Team Talk bei adminai: ADMIN VOICE CHAT funkciją! Adminams: bind p +adminvoice Tik adminai girdės kitus adminus kalbant tarpusavyje! Naudojant Team Talk funkciją, Jus girdės tik Jūsų komandos nariai! P.S standartinė komanda: +voicerecord veikia kaip ir veikė t.y. visi žaidėjai girdės, ką kalbate. Kaip ji veikia? Į consolę rašote: bind Jūsų_Norimas_Klavišas +teamtalk Pavyzdys: bind n +teamtalk | Nuspaudus ir laikant: n klavišą, Jus girdės tik komandos draugai.

MVP sistema! Padaryta, jog kiekvienas žaidėjas galėtų užblokuoti dainą, kurios nenori girdėti serveryje. Pavyzdžiui: Tomas yra užsidėjęs dainą: Darude - Sandstorm, ir jis tapo: MVP, Tau ta daina nepatinka. Nueini į MVP MENIU ir užblokuoji. Galima užblokuoti ir daugiau dainų nei vieną.

Sėkmės visiems žaidime ir dėkojame, kad esate su mumis!

« KONTERIS.LT » CS:GO « Monster Energy »

IP: cs.konteris.lt:27015

Alytaus meras August 28 2022 203 0 komentaras 5.00 iš 1 reitingas Spausdinti

0 komentaras

Parašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
  • Komentarų dar neparašyta.


Balsuoti gali tik nariai. Prašome Prisijungti arba Registruotis jeigu norite balsuoti.
Nuostabu! (1)100 %
Labai gerai (0)0 %
Gerai (0)0 %
Patenkinamai (0)0 %
Blogai (0)0 %
Prisijungti
Dar ne narys? Registruotis.
Pamiršai slaptažodį? Prašyk naujo!
Šaukykla
Norint rašyti būti prisijungti.
Alytaus meras
Alytaus meras1 mėnesis prieš#11
Labas vakaras
Alytaus meras
Alytaus meras3 mėnesis prieš#10
Pfft
J
JASNAS4 mėnesis prieš#9
Like
Mad
Mad4 mėnesis prieš#8
Grin
Alytaus meras
Alytaus meras4 mėnesis prieš#7
oho koki žmones. pasiilgau <3
Prisijungę vartotojai
Prisijungę svečiai 1
Prisijungę nariai 0

Iš viso narių: 21
Naujausias narys: maskediaN